• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tecaj za herbicide i sl.

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Kažu daim treba to za upis u njihovu učilište o pohađanju tečaja.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
Kopija svjedodžbe četvrtog razreda, oib, kopija osobne i kopija uplatnice.
Nisi u pravu, zašto 4. razreda i kojeg?? osnovne, srednje..i sa 3 razreda se završi srednja škola, a šta je s onima koji nemaju srednju školu..
stoga piši kako je propisano..."Presliku svjedodžbe/diplome o stečenom obrazovanju"
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Dobro zadnjeg razreda...

Ja sam odnel potvrdu o položenoj maturi...

Ja se ispričavam uvrijeđenima.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
broj OPG, svjedođba,OIB, i osobna.
380 kuna, sto nam je općina vratila.I to je to.

I nije bitno koja je školska sprema. Najniže što može biti je završena osnovna.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A ništa. Ideš bez toga.
Ma samo se prijavi,bitna ti je završena osnovna i uplačeni novci.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
a rodni list nemogu nać.

I tak ti ne vrijedi ako je stariji od 6 mjeseci,ili možda i prolazi kod njih :icon_scratch:
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
Koje vi tu procedure trebate.Ja dok sam polagal trebalo je :eek:sobna, oib, 370 Hrvatskih novaca, Svjedođba (ja ju nisam dal).
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Vraća li netko novce i na koji način?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nama je općina sufinancirala polaganje sa 50kn,nismo dobili keš,nego je uplatnica bila umanjena za toliko...
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
I kak izgleda ispit kakva pitanja?Čitam priručnik ko da idem opet kod Maceljskog na ispit pol sam zaboravil haha
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ma za prolaz znaš bez da ucis ili ides na predavanja,a ako kaj zapne,predavaci pomognu. Ne znam kaj bi se moralo dogodit da padneš.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Čemu onda takav tečaj, na kojem se nikaj ne traži?
Forma, čista forma. Mrzim to. Papir je važan, a koga briga za znanje...bljak!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dobro jutro! Plati i to je bitno!
Nemru nas koje to zanima i koji drže do toga naučiti nikaj posebno kad uglavnom sve znamo, a oni nemarni budu i dalje nemarni, s ispitom ili bez njega.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Baš tako - bljak.
Da nam ja vlada sposobna,socijalna i pametna,podijelili bi nam iskaznice ko u drugim državama .U vrijeme socijalizma,ako si u nekoj tvornici radio deset godina neki posao,dobio si internu kvalifikaciju jer se podrazumjevalo ako posao radiš tako dugo,onda ga i znaš raditi.i kao nagradu su dobio još i veću plaću.

Još jednom bljak.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Pa sami smo si krivi. Svi hrle ko da se dijeli badava.

Ste čuli kad za građanski neposluh?
Trebalo je bojkotirati legalizaciju, tečajeve za motorne pile, ovo...i sve kaj je propisano na takav način. zakaj Komora nije poduzela nikaj u tom smjeru?

Ako su već htjeli obrazovanje širokih masa, onda je to mogla odžati PSS, koja ionak zimi nema previše posla, a da ljudi samo plate trošak ispita i izdavanja dokumenta (50-tak kn).
Da se razumijemo, ja sam za znanje, a ne za formu. U HR se sve počinje svoditi na to.
Ako svi zadovolje formu, tko bu onda radil? Već sad se vidi da mladi ljudi nemaju gdje ni od koga učiti, a imaju diplome ove i one...
 

Najnoviji postovi

Na vrh