• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tecaj za herbicide i sl.

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Meni je uvjerenje došlo za tj. dana,a iskaznica za mj. dana.
Ne kužim di ste vi položili da ste čekali 1god?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
Ja sam išao prosle godine u siječnju polagat to za herbicide i još nisam dobio iskaznicu,kupujem preko papira na kojem piše da sam položio tečaj
 

gradskikauboj

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
166
Ja sam bio sada od 8. do 10. 3. i rečeno nam je da sada to ide puno brže, iskaznice i potvrda dolaze za tjedan dana.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
I ja još čekam,a prošlo je više od godine dana. Susjed je išao polagati nešto kasnije od mene,dobio iskaznicu ovih dana. Sreća pa se sredstva mogu kupiti s uvjerenjem.
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Tako sam i ja bio od 8.-10.3., dva dana predavanje, a treći ponavljanje i ispit i iskaznice budu došle za desetak dana. Nije mi jasno zašto je sve to trajalo 3 dana a moglo se riješiti u jednom jer ionako nemaš šta učiti za to kad ti sve odgovore kažu prije ispita. Čisto branje para.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja nedavno dobio iskaznicu kad sam zvao u poljop. agenciju i izjava zenske da nisam bio doma kad ju je postar donio da je vracena a uvijek neko doma tak da mi je godinu dana stajala kod njih:mad::mad:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Položio sam prošle godine u siječnju, platio sam punu cijenu tečaja bez ikakve subvencije Grada, dobio sam svjedodžbu, ali još uvijek ništa od iskaznice. Čak je i naplaćena u sklopu tečaja, barem tako piše na računu.
Još nisam ove godine ništa kupovao od zaštitnih sredstava, pa nemam osobnog iskustva iz trgovine.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Danas stigla tati i meni, nakon godinu i 15 dana.

Poslano sa mog V7A koristeći Tapatalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Eto, meni stigla Potvrda nakon mjesec dana otprilike. A kad bu iskaznica .... Bog dragi zna. Mada nam je čovek rekel da iskaznica nije toliko bitna kad imamo potvrdu.
 

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Veljača 2015

400 kuna.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
Stigla je danas iz savjetodavne službe iskaznica,išao sam polagat u siječnju 2015-370 kn.... vrijedi do 2020,bio sam godinu dana bez nje,svašta.... Šta će biti za 5 godina,opet sve isto ?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,189
Sve je to super, samo meni jedna stvar nije jasna..
Mi koji smo isli prosle god to polagati, placali smo do 400 kn, a sad pred nekih mjesec dana isli ljudi tu u susjedno selo i placali 100 kn i sve u jednom danu bilo gotovo..
Pa gdje je tu kakva logika, zasto bi neki placali vise, a neki troduplo manje?
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Vi koji imate para morate veci teret i podnijeti za razliku od nas sirotinje koja je cekala do zadnjeg trena,,,
Da i ja sam polagal sad u Kalnovcu i nije bilo sto nego 98,oo kn,,, :icon_mrgreen::p:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
je*eš takav sustav kad se isto gov** plaća od 80 do 400kuna, kad tad bude to vrag zel sve pod svoje, čista organizacijska sramota, nikaj drugo.

Prije 4 dana sam poslao mail svojoj ustanovi kojoj sam nabrojal 370 kuna, pa me gospon tajnik z' visoka upoznal da mi iskaznicu treba dati savjetodavna služba a ne oni. Onda sam ja njemu napisal još jedan mail neka on njih podsjeti na to. Drugi je dan došla iskaznica doma, sad imam i potvrdu i iskaznicu.
Jučer sam prvi put za ovu sezonu kupoval "otrove" i trebal pokazati iskaznicu. Gospođa trgovka me upisala u bilježnicu i bil sam 860 upisani koji je kod nje sad kupoval i napomenula mi je da sam drugi koji je imal iskaznicu.
Ne smatram se sad nikaj pametnijim, jer i onak sam pomagal polovici društvenoga doma spunjavati testove A i B verziju, pak su me onda oni iz komisije kulturno hitili van :icon_mrgreen:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
..govorio je vama velečsni , ne srljajte ko guske u maglu ..kaj vi mislite na nitko to nije položio u hrvatskoj da ne bi bilo pesticida ?

građanski neposluh je jedino rješenje za politiku koja je sama sebi svrha
 

Najnoviji postovi

Na vrh