• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
514
Za superiorku su ti kompletne upute na jednoj strani A4 formata i uglavnom piše da se treba podmazivati svakih 8 radnih sati na svim mazalicama i da treba onaj lanac za podešavanje visine kose podesiti da kardan nema preveliki kut. I to ti je u globalu to. Još piše da ne smiješ gurati prste u kosu kad ona radi.
 

kristijan11

Novi član
Tu od
3 Srp 2015
Poruka
5
Pozdrav treba mi upute za traktor zetor 16245,kombajn new holland,kombajn massey ferguson 38 RS .
Hvala unapred
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
864
Da li netko ima radionički priručnik za Lamborghini Premium traktore 1996-2004 god.Meni treba za 1060 Premium.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,659
To nisu upute za korištenje nego kataloški djelovi balirke, ja sam ti dao link ali ti kao da ga nevidiš?? Prijevod: desni klik miša na tekst-copy-paste u google prevoditelj.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,355
Ja neznam gdi bi pital za ležaj pa eto pitam tu. Gdi bi mogel nabavit ležaj pod ovim brojem
W209PPB5?

51tQnwT7L-L._SX342_.jpg
 

maestro91

Član
Tu od
9 Pro 2014
Poruka
48
Prijatelj je kupil traktor Fendt Farmer 203 p II, dupljak, pa me zamolil da mu najdem neke upute za njega, da zna koliko kamo ide ulja itd... Malo sam guglao, ali niš posebno nisam našel.
Pa ako neka slučajno zna za neku str...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

haris25

Član
Tu od
15 Tra 2012
Poruka
70
moze pomoc imam problem sa teleskopskim cilindrom od duzeg stojanja cilindar je teleskopski za kipper prikolicu al svi se dignu 1stpen drugi treci I cetvrti svi se vrate a 3stepen nece dali ko moze pomoci oko toga hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh