• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

mrcina007

Član
Tu od
14 Lip 2009
Poruka
201
Čemu služi taj vijak označen crvenim??
A nije dekompresor na pumpi, tu na ovoj strani kraj glave kompresora?
Ako pitam koju glupost, bez smijanja molim, jer nisam baš neki poznavatelj strojeva, pitam i tako učim!!
 

Prilozi

  • Kompresor.jpg
    Kompresor.jpg
    9.7 KB · Pregleda: 253

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,230
Čemu služi taj vijak označen crvenim??
A nije dekompresor na pumpi, tu na ovoj strani kraj glave kompresora?
Ako pitam koju glupost, bez smijanja molim, jer nisam baš neki poznavatelj strojeva, pitam i tako učim!!
Isti takav ti je i sa druge strane iznad alnasera, a služi za kopčanje sajle ili lanca kad skidaš motor dole.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Trazim katalog imta 5136 po netu i nebi ga nasao nema sanse, ko ima castim pivkana :drinkers:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Trazim katalog imta 5136 po netu i nebi ga nasao nema sanse, ko ima castim pivkana :drinkers:

Ima kod nas u firmi dva takva traktora,,,pa ću da vidim s ljudima dal imaju išta od kataloga!
Ako ima, onda...:drinkers:
Pozdrav Joe!:mrgreen:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ako ima, onda...:drinkers:
Pozdrav Joe!:mrgreen:

Ako ima placam cevape kolko mozes pojest i onda:drinkers:

Ima ga za kupit, 350kn... ipak mislim da je to van pameti jer bi to po meni trebalo obavezno ic uz svaki stroj, npr slovenci uz berace daju katalog od-do, svaka cast!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
molio bih ako netko ima knjizicu sa uputama za olt gamu 18, treba mi dio s uputama za podesavanje sijacice tj kolicine psenice..
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Pokušao sam jutros da postavim radioničko uputstvo za motore Perkins serija 1000.Dobio sam obaveštenje da će post biti vidljiv kada ga neko od nadležnih odobri.Do sada nije vidljiv a ni ja nisam dobio nikakvo obaveštenje.
Vlasnici MF koji imaju potrebe za ovakvim uputstvom neka me kontaktiraju na PP
Sad sam pokušao ponovo i :Thank you for posting! Your post will not be visible until a moderator has approved it for posting
 
V

vranac

Guest
Servisni prirucmik za Universal 445

Dakle kao sto naslov kaze trebao bih servisni prirucnik za traktor universal 445.ako netko zna gdje bih ga mogao skinuti ili ga ima molio bih da javi.Hvala.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,976
Kaj te točno zanima? Možda ti se može pomoći savjetima i informacijama.
Ili pak tražiš katalog dijelova? Za Fiata 450 postoji online, a za Universala nisam baš siguran.
 
V

vranac

Guest
Bas mi treba servisni prirucnik,ove zime planiram raditi novu instalaciju kompletnu,i sredjivati traktor pa bi za neke parametre to jako dobro doslo.Ako netko ima link i od fiata 450 dobro bi doslo jer su to u sustini isti traktori,na netu nemogu nista naci.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,976
Skini si upute za Štore u istoj temi. Tam ti je i shema instalacije i link za online katalog.
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Trebao bi priručnik, katalog za Fendt 615LS. Ako ko ima ili zna gdje mogu besplatno skinut može link ovdje ili na privat hvala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh