• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ako se vidimo u gudovcu imaš piće...



Neka smo mi živi i zdravi ostalo ćemo lako ako je to taj prirućnik biće mi drago da sam pomogao ako nije tražićemo dalje samo da znamo što tražimo i da li postoji ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


 

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
371
Posljednje uređivanje od moderatora:

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
Trebao bi Radionički priručnik(Radioničko uputstvo) za IMT 533 i 539 ako neko ima za skinut.Hvala unaprijed!
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Od 533 ili 539 ja nemam, mogu ti ponudit od 540, mislam da "dosta stvari" su isti, i isto se rasklapaju:scratch, isto imam radionicki o 558-560, ako nekog treba nek se javi.

Meni zanima neka literatura o prskalice agromehanika, uputstvo, prirucnik, sta i da je, pa ako nekog ima molio bi da stavi da skidam.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
El mi se čini il tu fali podosta stranica ????

neznam ni ja.šta sam dobio to sam proslijedio.Šta bi još trebalo da tražim da mi se pošalje,al dete navedite sve da nezapitkujem svako malo gospođicu koja mi to šalje.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
neznam ni ja.šta sam dobio to sam proslijedio.Šta bi još trebalo da tražim da mi se pošalje,al dete navedite sve da nezapitkujem svako malo gospođicu koja mi to šalje.

što bi se sve trebalo vidjeti zavisi od kateloga ali specifikacija pozicija i sa možda katološkim brojem bi trebala biti traži komplet katalog
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Od 533 ili 539 ja nemam, mogu ti ponudit od 540, mislam da "dosta stvari" su isti, i isto se rasklapaju:scratch, isto imam radionicki o 558-560, ako nekog treba nek se javi.

Meni zanima neka literatura o prskalice agromehanika, uputstvo, prirucnik, sta i da je, pa ako nekog ima molio bi da stavi da skidam.

Da li znaš točno što želiš da pogledamo možda se što nađe ? Ima jedna trgpvina pa bi pogledao .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,189
Od 533 ili 539 ja nemam, mogu ti ponudit od 540, mislam da "dosta stvari" su isti, i isto se rasklapaju:scratch, isto imam radionicki o 558-560, ako nekog treba nek se javi.

Meni zanima neka literatura o prskalice agromehanika, uputstvo, prirucnik, sta i da je, pa ako nekog ima molio bi da stavi da skidam.

Imam ja, samo ju treba scanirati.
Nazovi Agromehaniku u Bjelovaru i poslat će ti poštom knjižicu.
Možda može Arno osobno otići i zamoliti za jednu, pa ti ju pošalje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh