• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Imam ja, samo ju treba scanirati.
Nazovi Agromehaniku u Bjelovaru i poslat će ti poštom knjižicu.
Možda može Arno osobno otići i zamoliti za jednu, pa ti ju pošalje.

ZJ teško da mu budu slali u Makedoniju :mad: ili se varam
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
što bi se sve trebalo vidjeti zavisi od kateloga ali specifikacija pozicija i sa možda katološkim brojem bi trebala biti traži komplet katalog


proslijedio sam upit pa ćemo vidjeti hoćeli uroditi plodom.
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Da li znaš točno što želiš da pogledamo možda se što nađe ? Ima jedna trgpvina pa bi pogledao .

Pa zelim uputstvo za upotreba i odrzavanja prskalice agromehanika, mislam da uz to upatstvo bi trebalo bit i katalog djelova:scratch, ako ima i nekoj prirucnik za servisiranje dobro bi mi dosao, ovo za saljenje postom djelova zanima me,ali tko zna dali bi mi poslali to ovamo, trenutno mi netreba nista, ali kod mene nema originalne membrane nigde, ima samo neki home-made gumice sta gi radi tamo neka budala(strasno su meki) i svako malo pucaju:madmana:

AR-ZBA EXPRES:supz:
Pozdrav:partyman:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pa zelim uputstvo za upotreba i odrzavanja prskalice agromehanika, mislam da uz to upatstvo bi trebalo bit i katalog djelova:scratch, ako ima i nekoj prirucnik za servisiranje dobro bi mi dosao, ovo za saljenje postom djelova zanima me,ali tko zna dali bi mi poslali to ovamo, trenutno mi netreba nista, ali kod mene nema originalne membrane nigde, ima samo neki home-made gumice sta gi radi tamo neka budala(strasno su meki) i svako malo pucaju:madmana:

AR-ZBA EXPRES:supz:
Pozdrav:partyman:


Opet si fulao !!!!
agromehanika ima prskalice od 10 L leđne do možda 1500 L vučne ????? a tebe vjerojatno ne zanimaju sve , već samo ona koju ti imaš , a prirućnik o prskalicama vjerujem da ne postoji al može se pitati i za membrane a o slanju će se vidjeti kada će trebati a ti provjeri možda ima neko predstavništvo negdje kod vas pa će biti sve lakše .
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Opet si fulao !!!!
U pravo si:madmana:, nisam naveo o kakva prskalica se radi.
http://img231.imageshack.us/i/32833137.jpg/
Ova je moja,kupio sam samo pumpa, pa pripasao sam je za TVa, i zelim uputstvo za prskalica koja nosi ovakva pumpa(neznam tacno tip na pumpa sada, ali pogledam za vikenda i javim), mislam da je od one prskalice sa Tomos motor:scratch
Ispricavam se i pozdrav...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,189
AGS prskalice. Imam ti ja upute za ove do 1000 lit.
Malo ih je problem scanirati, jer je tanki papir, pa se vide dvije strane.
Strpi se, ako ulovim vremena za vikend.
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Meni je bitno da mi nekog vetio to uputstvo;), i da znam da cu ga dobiti!
Strpljen sam, nije mi bas hitno sad, kada uhvatis vremena tada skeniraj...
Pozdrav:partyman:
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Kada nisam dobio uputstvo uz pumpa, sada necu ga dobit 100%.
Od ovi Agro servis 2000 sam kupio pumpa, a porucuvao sam i gumice, ali kao sta sam rekao nemaju original, i sami kazu, nego prodaju gumice sta nekog ih radi.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Kada nisam dobio uputstvo uz pumpa, sada necu ga dobit 100%.
Od ovi Agro servis 2000 sam kupio pumpa, a porucuvao sam i gumice, ali kao sta sam rekao nemaju original, i sami kazu, nego prodaju gumice sta nekog ih radi.

probaj direktno preko agromehanikine stranice i njihovog meila ako ćeš trebati pomoć pošalji sve što trebaš i podatke pumpe na pp pa ću vidjeti što mogu ućiniti . ujedno ih pitaj dli imaju kojeg ozbiljnog zastupnika u makedoniji ??????????????????
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
E moj danot - e evo ja se malo potrudio a ti reci da li sam na dobrom putu !!!!!!!!



<script src='http://img809.imageshack.us/shareable/?i=docu00022.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript> </noscript>


Jel ti nisi mogo ovo dobiti ??




Uploaded with ImageShack.us


A vjerojatno te zanima ovo ,,,,,,,,,,,,,,,,,


<script src='http://img585.imageshack.us/shareable/?i=docu0003.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript> </noscript>

cijena orđiđi gumice šeširaste 35 kn , bočne dvije svaka 15 kn

ozbiljni Agrotehnikini distributeri u Makedoniji su AGRO SERVIS 2000 NEGOTIN , ako imaš loša iskustva sa AGRO SARVISOM probaj BITOLA SIMPEX BITOLA , ( a agromehanici u Sloveniju pošalji email sa svim problemima i direktno zatraži prirućnik i gumice ) i kod njih možeš sve riješiti ili dogovoriti da ti pošalju pouzećem . Iz Hrvatske ti se to službeno ne može poslati osim privatno prijateljski . Razgovarao sam sa Slovenskim vozaćem koji im dostavlja robu i trgovcima agromehanike u Bjelovaru.
 
Posljednje uređivanje:

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
ARNO, upravo to ja trazim:mrgreen:
Za uputstvo od Agro servis 2000 nista, probacu kod Sinpex, ako nemaju nista onda saljem meil u agromehanika slo.
Ako nismo se razumeli, meni sada ne trebaju gumice, nego kada su mi trebali ovi moji distributeri nisu imali originalni.
Hvala ti na trudu, ja sam misleo da nekog ima pa mi samo posalje PDF, da ne kompliciram vise...
Pozdrav:partyman:
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,107
pozdrav! imam priručnik za vozila dajc. priručnik je vojni i tiskan je 1967. godine. ako vam još treba javite se!

Ako moze posalji mi stranice koje se odnose na sklop motora.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
imam upute za upotrebu i knjizicu sa tablicama za podesavanje amazone d7 super, standard i specijal na njemackom jeziku.
ako nekome treba, javite se tu i na pp posto ne zalazim cesto ovamo, pa cemo rijesiti nesto ..

edit:
sada sam malo proguglao, ima na njihovoj stranici stosta: http://bit.ly/gluPvO

(link je skracen posto je oooogroman)
 
Posljednje uređivanje:

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ima netko uputstvo za ursus c335? Ne radi ono sa rapidshare-a...
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Traktor Holder A30. Zna li se ista o tome? Kupio jedan prijatelj, jako lijep stroj jos trazi katalog dijelova ili radionicki prirucnik za odrzavanje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh