• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ne neradim poljoprivredu.Ja sam samo mehaničar poljoprivrednih i radnih mašina.Inače ovu vrstu balirke dobro poznajem.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Ima li tko možda katalog dijelova za tračni okretač sijena SIP ŠENPETER FAVORI 160.
Prevestveno bi trebao za Tomo Vinkovića,
ali bi i pomogao i katalog od standardnoga na tri točke kopčanje....
 

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
Ima li tko možda katalog dijelova za tračni okretač sijena SIP ŠENPETER FAVORI 160.
Prevestveno bi trebao za Tomo Vinkovića,
ali bi i pomogao i katalog od standardnoga na tri točke kopčanje....

zbalija !

Katalog djelova potraži u tvornici SIP, gdje su veoma uslužni pa če ti poslati katalog u pdf formatu !!!

EVO TI NJIHOVA WEB STRANICA http://www.sip.si/ pa tu potraži broj komerciale pa nazovi ili pak pošalji e-mail ili na servis ili u komercialu. Do sada, bilo šta sam trebao od tehničke dokumentacije, tamo sam dobio bez problema ....
 
D

denigb

Guest
Imam za:
- traktor Štore, uključivo i kataloge dijelova.
- za berače Tornado 35, 40, 80
- prednji utovarivač SIP
- špricu Agromehanika
- proizvode Gramip-a
- za proizvode fime Gorenje Muta, gotovo sve
- ...
No sve je u papiru, pa ako nekome treba, mogu scanirati dio po dio.

možeš mi poslati prospekt od sip tornada 35
 

Garfild 58

Član
Tu od
31 Srp 2011
Poruka
52
Pozdrav svima. Novi sam na forumu i ne snalazim se bas najbolje. Zovem se Ivan i iz Panceva sam imam probleme sa mojim IMT560 dali neko ima neki servis manual ili nest slicno? Hvala.

Pozdrav Ivane i ja sam novi na forumu,daj ak ti nije problem pitaj koliko košta karburator za muta gorenje motor je LA300 pa mi javi. Pozdrav iz Hrvatske
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Traktori

pozdrav svima ,dali neko ima ili znade gdje bi se mogao nači nekakvi katalog za starog Ajhera72ks,dupli pogon ali sa MFmotorom,imam neki problem sa hidraulikom,kada je skinut prednji utovarivač ,hidraulik radi samo kad vrti kardan a i radi nekih drugih sitnica:partyman:
 

saby

Član
Tu od
2 Kol 2011
Poruka
36
dali neko ima uputstvo za creina rasipac ima vicon mehaniku, vicon ps 502 serija 3, treba i radionicko a u korisnicko ak neko ima, hvala! ;)
 
R

RATAR5

Guest
Zetor 7711

Ako tko ima uputstva za zetor 7711, bio bi mu zahvalan!!!

Hvala!
 

Najnoviji postovi

Na vrh