• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
jel ima neko za rakovicu 65 pati me hidraulik .
mjenjao sam gumice na osovini i unutra mi ispao neki excentar.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajmo majstori ima li itko kakvu shemu da se vidi hidraulik na ovom traktoru kuda idu pojedina crijeva od ulja jer samo hidraulik radi kada vrti kardan,dok je bio spojen utovarivač sve je šljakalo

Uploaded with ImageShack.us
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
ajmo majstori ima li itko kakvu shemu da se vidi hidraulik na ovom traktoru kuda idu pojedina crijeva od ulja jer samo hidraulik radi kada vrti kardan,dok je bio spojen utovarivač sve je šljakalo
to budeš našao kad na vrbi rodi ..
uključi kardan i živi sretno
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a ne majstore ovo ti je moj ajher ali sa perkins motorom od 72 ks+jedan što vozi i zf getriba,sve čista mehanika:partyman:
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,107
a ne majstore ovo ti je moj ajher ali sa perkins motorom od 72 ks+jedan što vozi i zf getriba,sve čista mehanika:partyman:

Puno lici bojom i izgledom na landini.Inace i ajnher je licenca mf-a.Daj nam malo slika mjenjača i diferencijala.
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Rakovica R65 Upustvo MOLIMMMMM

Potrbno mi je upustvo od RAkovice 65 kao sto naslov kaze.
Ako ima neko od nove ove sa servo volanom. a mogu i katalozi
rezervnih dijelova

Hvala unaprijed
 

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
Interesuje me, dali netko od vas ima radionicki prirucnik za motor traktor Štore 402/404
(fiat 8035.01.308 ili UTB D115). Hvala !
 
Posljednje uređivanje:

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
Ak si ti u pitanju more za rundu, ali za prijatelja......:scratch
gledaj, ja imam katalog rezervnih dijelova samo znaš da imam problem sa postavljenjem, ali bumo probali nekaj zmisliti, ako je to to kaj njega zanima ;)

Nego jesi prebolel svoju otpisanu temu?
Uputstvo ide danas :supz:



Uploaded with ImageShack.us

molio bi te daj meni pošalji ta katalog unaprijed ti se zahvaljujem
 

Najnoviji postovi

Na vrh