• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Ima di šeme instalacije za 533?
Listal sam po temi al nisam niš našel:rolleyess:
Napokon da ti malo poradiš na pravoj makini, jedva čekam probu i prve dojmove, mada več znam kakvi budu ;)
to je ursus
To je isto, pardon slično. Od malog paše skoro orginal na 533
 
K

Ketty

Guest
Jel ima možda netko uputstva od mehaničke sijačice Olt gama 14, ono norma sjetve i to...? I gdje se može nabaviti ona spirala za sjetvu trava...?
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,584
dali se negdije moze skinuti radionički priručnik za universal 643 dt ili fiat 640 dt ili neki štore jer mi se cini da su iste baze
 
F

FRNJA

Guest
Prskalica Agromehanika (KŽK 340 L)

Lijep pozdrav svima. Ja sam novi član foruma, iako rad foruma već dugo pratim.
Treba mi uputstvo za rukovanje i održavanje prskalice, i ako netko ima katalog dijelova za istu. Nigdje nisam mogao naći ništa.
 
F

FRNJA

Guest
prskalica od agromehanike KŽK 340 litara sa pumpom BM-2 kapaciteta protoka 60l/min
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Nacrti za kabine

Ekipa, ima li tko od vas nacrte za kabinu? Zanima me prvenstveno za URSUS 355-360, pošto če zima a imam sve potrebno za izradu i bit če vremena pa bi ukrasio svog MEĐETA sa kabinicom!:drinkers:
p.s. I ostali nacrti su dobrodosli ako nekome slučajno zatreba!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ekipa, ima li tko od vas nacrte za kabinu? Zanima me prvenstveno za URSUS 355-360, pošto če zima a imam sve potrebno za izradu i bit če vremena pa bi ukrasio svog MEĐETA sa kabinicom!:drinkers:
p.s. I ostali nacrti su dobrodosli ako nekome slučajno zatreba!

Kaj stvarno nitko nema nacrte za kabini ili jih jednostavno ne zelite dati i čuvate ih ko zmija noge!?:cry: Meni netreba za masovnu proizvodnju ako to mislite nego da si kroz zimu slozim kabinu za međeta! Ako necete javno dati moze na pp ili mail! Bio bih vam jako zahvalan!!:heart:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Kaj stvarno nitko nema nacrte za kabini ili jih jednostavno ne zelite dati i čuvate ih ko zmija noge!?:cry: Meni netreba za masovnu proizvodnju ako to mislite nego da si kroz zimu slozim kabinu za međeta! Ako necete javno dati moze na pp ili mail! Bio bih vam jako zahvalan!!:heart:
A kako češ do atesta?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
A kako češ do atesta?

Ma atest je najmanja briga na svijetu! Ako može od pajdija štajer proči tehnički a ima kabinu koju je tast doma v garaži skup zmetal jedno prijepodne onda bu i moj medo!
Gle. mogel bi ja nekaj od oka spošvasati ali pošto bum imal vremena kroz zimu htio bi si nekaj po ps-u napraviti a atest je najmanja briga, za stotku bu pisalo u knjižici da ju je dozajniral pikaso osobno ako treba!:lol::rolleyess:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ako misliš ugrađivati orginal stakla(ako ih ima na tržištu) onda je sve jasno .
Ako nema stakla za njega onda je najbliža solucija IMT pa se prilagodi njemu .

http://www.njuskalo.hr/gospodarska-dijelovi/staklo-kabinu-imt-533-oglas-51487

svojevremeno je bilo na njuškalu svih stakla i slika s dimenzijama ..treba uračunati gumu i način prihvata .
Treča opcija je raditi po mjeri a to je duplo skuplje nego standard .
Zaboravi plastiku ona je još skuplja i lošiji izbor
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ako misliš ugrađivati orginal stakla(ako ih ima na tržištu) onda je sve jasno .
Ako nema stakla za njega onda je najbliža solucija IMT pa se prilagodi njemu .

http://www.njuskalo.hr/gospodarska-dijelovi/staklo-kabinu-imt-533-oglas-51487

svojevremeno je bilo na njuškalu svih stakla i slika s dimenzijama ..treba uračunati gumu i način prihvata .
Treča opcija je raditi po mjeri a to je duplo skuplje nego standard .
Zaboravi plastiku ona je još skuplja i lošiji izbor

Ma bratič mi je voditelj proizvodnuje u staklarni tak da kaljeno staklo po mjeri nije problem, več bu se nekaj rešilo! Ja trebam mijere kostura( željeza) a sve ostalo je manje bitno!:supz:
 

antimon77

Član
Tu od
14 Ruj 2011
Poruka
60
john derre 1020

...poštovanje majstori, ..nigdje ne mogu naći po netu pa reko da vas priupitam jeli ima netko od vas možda radioničke / upute za johana 1020 ???
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
trabam rukovanje i odrzavanje za 560 imt-a stara linija 1984 godiste pa ako netko ima hvalaa!!!
 
Na vrh