• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Da je bar na engleskom :(nerd): ovi sjeverni jezi ci mi idu ko pivu piti :icon_jook:
 

KRAJPL

Član
Tu od
10 Srp 2012
Poruka
30
Ima li netko tehnički katalog za vučenu frezu mio standard za MTK F 600, 620 i za IMT sadilicu krumpira za MTK?

Unaprijed hvala:Kiss:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Ima li tko kakva uputstva ili prirucnik za deutza dx-a?
Dx 110 je u pitanju ali svi bi oni trebali biti jednaki tako da nije bitno previse..
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Može se skinuti besplatno, samo se prijaviš i pošalješ im neki svoj fajl.

Sad sam na telefonu i nemam skinuto da pošaljem, ali ako niko ne stavi na neki drugi servis okačiću ja sutra kad se vratim kući na 4shared.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,949
Imam ja. Samo je u papiru i trebalo bi ju skenirati.
Piši u tvornicu i za za par kuna će ti ju poslati (tak su i meni).
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ima li netko katalog rezervenih djelova za Hurlimann XA modele,ili Same Dorade,ili DF Agroplus.. ??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,949
Koliko platiš?
Imam service manual na CD-u, pa ti ga pošljem po nabavnoj cijeni.
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
265
Trebam priručnik za Agromehanika (KŽK) špricu 200 l, ako netko ima bio bih zahvalan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh