• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehnički pregled i registracija motokultivatora

ChykaKure

Aktivni član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
284
Cuj, ja nemam papire od svog, trebao bi dakle onakvu izjavu kakvu sam ranije stavio, sa dva svjedoka ovjerit kod javnog bilježnika (cca. 50-ak kn), onda odeš napravit policu i direkt na tehnički. Ne znam kakvi dodatni troškovi... Što bi išao na policiju?
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Bil kod alijanc, kroacije i euroherc. I likovi mi stave kategoriju motokultivator i pljune mu 800kn... Ja mislim da neznaju svoj posel.

Via Tapatalk
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ja sam prilikom prve registracije prvo zval više osiguranja telefonom. Jedni su bili osjetno jeftiniji i ja odem kod njih. Onda se ispostavilo "da je kolega ujutro nekaj krivo utipkal" pa su ispali tek neznatno jeftiniji od drugog osiguranja. Nisam uzel kod njih, rađe sam platil 20-ak kn više. Ne volim navlakuše.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Iwanho, skidam kapu, upravo sam ja takav potez napravil s autom... bum im ja dal utipkavanja krivoga... i varanja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh