• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tera Trac gusjenice za kombajne

R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Zašto su toliko skupe?

Novi proizvod koji je najvjerojatnije jedinstven na tržištu zbog jednostavnije montaže koja ne traži preinake traktora ili bilo kojeg drugog prometala na koje se montira , mogle bi sigurno ići i na moju Ladu Nivu 8) uz podatak da su osam puta skuplje od nove Nive :lol:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,073
Ratarko kaže:
mario kaže:
Zašto su toliko skupe?

Novi proizvod koji je najvjerojatnije jedinstven na tržištu zbog jednostavnije montaže koja ne traži preinake traktora ili bilo kojeg drugog prometala na koje se montira , mogle bi sigurno ići i na moju Ladu Nivu 8) uz podatak da su osam puta skuplje od nove Nive :lol:

Ima i za ATV-e ;) ;)
 
Z

zrine892

Guest
ZJ kaže:
Ratarko kaže:
mario kaže:
Zašto su toliko skupe?

Novi proizvod koji je najvjerojatnije jedinstven na tržištu zbog jednostavnije montaže koja ne traži preinake traktora ili bilo kojeg drugog prometala na koje se montira , mogle bi sigurno ići i na moju Ladu Nivu 8) uz podatak da su osam puta skuplje od nove Nive :lol:

Ima i za ATV-e ;) ;)

ATV-e ??? :scratch :scratch :scratch motor na 4 kotača?
 
R

Ratarko

Guest
ATV ili direktno prevedeno = sve terensko vozilo ( sa četiri gusjenice :shock: )
 
K

krx pozega

Guest
Reći ćuja vama svima da je to prevelik luksuz....uzmi štete na tim sranjima da naletiš na neznam ja šta...ovako išćekićaj felgu pumpaj gumu kakvih god ona dimenzija bila i teraj dalje....sad ću ja kao naš dobri Bobo to su čiste gluposti.....to je jednostavno podložno kvarovima odakle god sagledaš...brrrr...uzmi samo koja tvrdoća i opterećenje na polu(osovinu)...površina gaza sve govori...tu se događaju čuda sila odakle god pogledaš..samo u slučaju gusjeničara koji i skreče na šemu bržih okretaja jedne strane...a na traktosku šemu u svakodnevnom korištenju zasigurno iziskuje dodatne troškove i smanjuje vijek trajanja vozila..100%
...To samo opravdava sredstvau eksremnim uvjetima tako da dolazi u pitanje njihova isplativost....kad govorimo recimo baš eto o Belju i sl..gdje mogu imati takvo šta na par strojeva stalno ili nabaciti...

Evo vam primjer ovoga ATV-vozila.....sa tim gusjenicama staješ pred ivičnjak i lagano,lagano moraš se penjat ilipri velikoj brzini ode sve u ku...tako i u šumi.....dok guma opet odrađuje svoje...ponavljam samo za eksremne uvjete...tipa blata i zapadanja ili u ovom slučaju snijega...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Po meni bi to bilo samo za snijeg, neznam kak bi se baš s tim snalazil u blatu.
 
M

mladen

Guest
ah cuj za blata su ih ljudi i napravili gdje nemoze guma moze gusjenica ah to seubilo za kineza kad rade oko pirinca (rize) :mrgreen: :D :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh