• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tko je odakle?

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta
C

chickenlover

Guest
Ja znam odakle sam, al ne znam kud cu, @bagerista me juri po celom forumu! :lol::lol::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pazi da ti ne isplanira obitelj :mrgreen::lol:

Još mi jedna treba,,,,,,,i kažeš da nemaš ništa protiv mene,,,,,,,,,:rolfer::rolfer::rolfer::lol::lol::lol:
A to ti za sebe pitaš stalno ko če ti bit kum:rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
2wmhpqq.gif
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
a ima dobar cilindar,taman je promjenio brtve da ne popiškuje.....:rolfer::rolfer:..kolega,bez ljutnje
 
Posljednje uređivanje:
C

chickenlover

Guest
a ima dobar cilindar,taman je promjenio brtve da ne popiškuje.....:rolfer::rolfer:..kolega,bez ljutnje

"Brtve"? To su neka ortopedska pomagala, a? Znala sam, eto. Sorry, Bager. No, ionako ti volis plavuse. :rolfer::rolfer::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
"Brtve"? To su neka ortopedska pomagala, a? Znala sam, eto. Sorry, Bager. No, ionako ti volis plavuse. :rolfer::rolfer::rolfer:

Samo gas nema se šta ljutit,,,:p,ipak vidim i kolege došle,,pa da vidimo njihova mišljenja,,,opet stariji su i iskusniji,,pa da vidimo kako njihove brtve drže.......:rolfer::rolfer::rolfer:

A kod brtvi je problem jedino kad popuste.......:lol::lol:,,,,,ah ta plavuša,,
 

Najnoviji postovi

Na vrh