• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

todor

  • Temu pokrenuo todor
  • Datum prvog posta
T

todor

Guest
evo da se i ja predstavim zovem se todor imam 25god dolazim iz srbije tačnije selo đurđevo blizu novog sada po zanimanju sam automehaničar otac i ja obrađujemo oko 50ha zemlje uglavnom sejem kukuruz soju pšenicu lucerku i suncokret od mašina posedujem traktor imt 567 imt 542 imt 539 plug leopard 3x35 plug imt 3x25 rotacionu kosačicu sip 165g prikolicu za rasturanje stajnaka sip presu za baliranje poljostroj setvospremač imt 2,9m berač zmaj 222rpm kombajn masey ferguson 87 utovarivač za bale tanjiraču vučenu zahvata 2,6m sejalicu nodet 4reda ,pored zemljoradne bavim se i stočarstvom tačnije proizvodnja mleka i tov junadi pozz svima nadam se da nisam ništa zaboravio
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
pozdrav
s čime vučeš te trobrazne plugove?

daj slike!
 
Na vrh