• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

todos

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Ja sam Dejan iz Cacka Srbija. Nisam nikakav poljoprivrednik ali posedujem motornu testeru Jonsered 2150 jubile i Trimer Jonsered 2036. Ovo drugo sam nabavio pre neki dan tako da ne znam skoro nista o mogucnosti trimera osim onako usput sto sam video svojim ocima. Tako da mi je zelja kroz vase iskustvo da naucim kako pravilno i korektno da iskoristim ovu alatku. Sto se motorne testere tice za to sam doktor. Ne mislim u servisiranju vec koriscenju motorne pile. Koristim takvu vrstu aparata vec skoro tridesetak godina. Kroz ruke su mi prosla i stilovka i alpina cak jedna Mc Culohova do danasnje Jonseredove. Drzao sam u rukama i stilovku koja je bila teska preko dvadeset kilograma. A nema klasicnog modela koga bar nisam video u radu ako je nisam drzao.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.............:partyman: :partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav NOVI forumašu todos!, dobro nam došal!, čitamo - pišemo se., Bog! ...
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Hvala na dobrodoslici! Ima ovde bas dosta toga da se sazna i nauci.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

dobro nam doša i nadam se da ćeš naći ovdje sve što te interesira:drinkers:
 
Na vrh