• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

todos

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Ja sam Dejan iz Cacka Srbija. Nisam nikakav poljoprivrednik ali posedujem motornu testeru Jonsered 2150 jubile i Trimer Jonsered 2036. Ovo drugo sam nabavio pre neki dan tako da ne znam skoro nista o mogucnosti trimera osim onako usput sto sam video svojim ocima. Tako da mi je zelja kroz vase iskustvo da naucim kako pravilno i korektno da iskoristim ovu alatku. Sto se motorne testere tice za to sam doktor. Ne mislim u servisiranju vec koriscenju motorne pile. Koristim takvu vrstu aparata vec skoro tridesetak godina. Kroz ruke su mi prosla i stilovka i alpina cak jedna Mc Culohova do danasnje Jonseredove. Drzao sam u rukama i stilovku koja je bila teska preko dvadeset kilograma. A nema klasicnog modela koga bar nisam video u radu ako je nisam drzao.

B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.............:partyman: :partyman:

G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav NOVI forumašu todos!, dobro nam došal!, čitamo - pišemo se., Bog! ...

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Hvala na dobrodoslici! Ima ovde bas dosta toga da se sazna i nauci.

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
696
tomo522

dobro nam doša i nadam se da ćeš naći ovdje sve što te interesira:drinkers:

Najnoviji postovi

Na vrh