• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo Vinković 523 - pucanje vijka poluosovine

  • Temu pokrenuo TV 523 TOMICA
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

TV 523 TOMICA

Guest
Pozdrav ! Kupio sam tv 523 1986.g. I primjetio da je pukao jedan saraf poluosovine na desnoj stran.planiram skinuti distancu dole i zavariti navoj m14.kotac necu ni otpustat samu cu kod distance otpustiti ova preostala tri.zanima me dali je to cesta pojava i usljed cega se to najcesce događa. Pozdrav svim vozacima tomeka !!!
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
puca usljed zamora materijala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
šraf je puko najvjerovatnije jer
matica nije bila dovoljno stegnuta,
u 90% pucanja šrafa je taj slučaj
 
T

tomo 730

Guest
A jel nikome nije palo na pamet da je šaraf pukao usljed stezanja, od prevelike sile ?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Ne meni se to dva puta na goldoniju desilo,šaraf pukne najčešče od toga sta nije zategnut do kraja od vibracija se odpusti i najčešče puca kad voziš prikolicu barem meni...ja sam dva ove godine promjenio
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh