• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo Vinković 730 preskaču brzine

  • Temu pokrenuo daco0
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
D

daco0

Guest
Pozz svima, trebam pomoc inace mi preskace na traktoru druga brzina ali to nije problem jer vozim se tako da se rucica mora malo klimati kada stavim u drugu i nikad nije preskocila, osim jedanput kad nisam dobro postavio, druge ne preskacu, preskace jedino reduktor u najsporijem polozaju, ali nikada se tako sporo ne vozim tako da taj polozaj slabo koristim, no danas je dok sam išao u šumu s prikolicom u jarak preskocio reduktor u normalom polozaju znaci , dobro da sam dosao dolje. da mi je preskocila dok sam išao dolje po jarku ubio bi se nemam niti kocnice neke ferode su ko nove al slabo koci to im je mana, kad sam išao u brijeg držao sam reduktor da mi ne preskoci opet u ler i vozio jednom rukom, molim da mi netko pomogne zašto mi se to desilo u tom polozaju reduktora nikada nisam imao problema, uvijek sam provjeravao dal sam dobro stavio, šta muci traktor :confused:
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
Re: Tomo vinković 730 preskaču brzine

bok za početek si provjeri federe i kuglice na poluga mjenjača,a ak su one dobre onda bu moral iti širam
 
D

daco0

Guest
Re: Tomo vinković 730 preskaču brzine

Hvala na odgovoru, isprika sto nisam prije doso nisam mogo zbog posla...provjerit cu sutra to nego da pitam jer ima veze ako se ugaseni traktor
ostavi u brijegu dal ako onda drzi takav jel onda to dobro ili to nema veze?. Moze li se to dogoditi slucajno samo jedanput ili je ono da je traktor ispravan nebi se to desilo :icon_e_confused: i dal se prije moze nekako isprobati recimo da u brijegu u drugoj brzini naglo ispustim spojku da li bi onda izbacila redukcija ili je to uzaludno. Oprostite na tolikim pitanjcima :icon_e_smile:
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
Re: Tomo vinković 730 preskaču brzine

....
ostavi u brijegu dal ako onda drzi takav jel onda to dobro ili to nema veze?. Moze li se to dogoditi slucajno samo jedanput ili je ono da je traktor ispravan nebi se to desilo :icon_e_confused:......
statika i dinamika su k'o banane i jeribasme
ako je slučajno onda će se i dogodit samo jednom, najbolje rješenje je da to otvoriš......najvjerovatnije su ukošeni zubi na zupčanicima
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
Re: Tomo vinković 730 preskaču brzine

ili se ključ poderal koji ubacuje u brzine u piramidi ali da je samo ključ nebi izbacival reduktor ima tu puno caka i razloga zakaj skače iz brzina
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
D

daco0

Guest
Re: Tomo vinković 730 preskaču brzine

Pozz svima , ja sam pregledo feder i kuglice to nije problem zvao sam frenda da to vidimo ima isti traktor e sad za zubi nisu nakoseni, caka ima puno vjerojatno je nesto. Imam majstora blizu pa odpeljam neka se malo pomuci ja bas neznam se u to hvala ljudi :icon_e_wink:
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Re: Tomo vinković 730 preskaču brzine

Da ne fali neka kuglica/valjak u lezaje
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh