• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo Vinković - dijelovi potražnja

O

oseloth

Guest
Pozdrav svima.

Imam TV522. U izradi sam kosilice skinute sa mtd traktorića. Sva mehanika i dif su odrađeni i sve radi samo u krivom smjeru rotacije.

Netko mi je jednom prilikom pričao da postoji nastavak na radnu osovinu koja mjenja smjer rotacije. Dali takvo šta postoji. Ako da gdje se može nabaviti. Imali tko polovni. Možda netko proizvodi taav nastavak.

Hvala svima na odgovorima.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Po inicijalima što si upisao, nezam odakle si?
Ja znam gde ima u SR da se nabavi, al u HR verovatno u tvornici traktora tt Prima, Hittner, i Massiva Bjelovar...i još po dosta mesta koje ja nepozajem, takođe brojeve tel. neznam :cry:
samo znam, da joj je cena dosta paprena...:roll:

pozzz joe!
 
O

oseloth

Guest
SB- Slavonski Brod

JE bome je paprena, evo izbacilo mi neke rezultate sa njuškala, 1400-1800kn. JEftinije mi je to u Đuri Đaković dati istokariti. Dva zupčanika i rješen problem. DA je 100E još bi razmislio. Sve više je previše

Hvala na pomoći
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

imaš u masivi u bjelovaru i košta oko 1500 kn:supz:
 

nilede

Član
Tu od
11 Svi 2012
Poruka
34
imaš u masivi u bjelovaru i košta oko 1500 kn:supz:

1600,00 kn u Masivi Bjelovar ja ju uzeo lani za puhalnik sijena jer mi je isti bio kontra smjer a u rikvercu se je mučio
 
O

oseloth

Guest
Čim bude viška love uzmem. Za sada se moram snaći remenom. Hvala.svima na odgovoru. Ideju promjene rotaije sam naveo u mehaničkoj radionici
 

vlovrec

Novi član
Tu od
7 Kol 2012
Poruka
2
jel zna tko di bi se našlo kakvih dijelova za Tomo Vinkoviće?
Imam jednoga koji je u dobrom stanju, zadnje vrijeme se intenzivno radi njime, pa mi je puko onaj kardanski zglob na sredini koji prenosi snagu na kardansko vratilo...

Iz okolice Čakovca sam, bio je u Štrigovi jedan dućan, ali se zatvorio nedavno...

Hvala, lijep pozdrav
 

nilede

Član
Tu od
11 Svi 2012
Poruka
34
masiva bjelovar sve ima što ti treba 043/22 11 00
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
poz, ima i u Panexu koji ti je mnogo bliži ,sad za Čakovec nisam siguran ali u Cerju Nebojse ima ,usporedi cjene između Masive i Panexa pa vidi koji ti draži,inače imaš i u Krapini Kuhar 049 373 557 i Partner 049 372 094 i na Višnjici 042 703 267
 

vlovrec

Novi član
Tu od
7 Kol 2012
Poruka
2
Hvala svima, našao u Čk, ima "Auto akcija" :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Kardan

Meni je otisao dupli kardan na jednoj medurednoj frezi, netko mi je rekao da takav kardan ima i TV, Znaci onaj dio sto se stavlja na kardanic je 30 mm i takve prikljucke ima na oba kraja. Kakvi su na TV?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Re: Kardan

Daj sliku kardana,
dimenzije prihvatne glave i broj zuba
 

Najnoviji postovi

Na vrh