• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo Vinković - dijelovi potražnja

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Mali od Traktora netko ti je dao djelomičan odgovro,
od Vinkovića bi trebao pasati samo srednišnji dio.

Križ mjeriš tako da staviš ležajeve na križ i izmjeriš visinu i promjer ležaja.
Predpostavljm da je tvoje 57 ukupna visina kučišta vilice

 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Znam ja kako se mjeri kriz, problem je sto krizevi nisu standardni, 22x52 mm. Koje su mjere krizeva od tome vinkovica? A gdje da ga nabavim, gdje god pitam nemaju tako sta
 
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
kolega zovi KARDAN SPOJ
Preseka Žabnjak24
tel---01 2724 622

oni ti imaju sve.ja kad trebam križeve za tomu zovem tamo :icon_pray:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Imaš u Bregani u Jaspisu.taj čovjek je radio nekad za tomo vinković kardane i još neke stvari.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Kardan spoj ima jednogodišnje križeve kardana.
Sa vilicama i oni muku muče
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Znam ja kako se mjeri kriz, problem je sto krizevi nisu standardni, 22x52 mm. Koje su mjere krizeva od tome vinkovica? A gdje da ga nabavim, gdje god pitam nemaju tako sta


Što se tiče dimenzije križa kardan u srednjem zglobu lagao ti budem koji su,
jer ih nisam nikad mijenjao.
Mijenjao sam na frezi, tamo su također specifični.
Dimenzije su sljedeće: 22 x 53,8,
naravno te dimenzije nije bilo za kupiti pa sam kupio 22 x 54,
a višak postepeno skidao sa turpijom na kapi igličastog ležaja.

Vilicu zasebno ima za kupiti za križeve 22 x 54 od Walterscheld
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Aco ja sam zvao te al mi rekli da nemaju i da im se ne isplati štelat stroj za jedan il dva križa.Jedino za veću narudžbu:drink:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Re: Generalno o Tomo Vinković traktorima

ima tko za prodati ili zna nekoga za hidraulicni volan za TV 821 822
hvala
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,856
Imam ja neki kardan novi. Sutra ti ga poslikam pa budeš vidio jeli ti paše
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
Dobar dan!
Ima li neko tanjurasti zupčanik diferencijala za PE-18 broj zubi 36?
Hvala
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
samo tanjurasti?? ima ga trgovina Masiva u Bjelovaru za nekih petstotinjak kuna,konusni oko 300.frenky ostao si dužan napisat u generalnoj temi kako je prošlo otvaranje i koje lomove si zatekao u prednjem trapu,zanima me jel su to možda kuglice od raspadnutog ležaja napravile čuda po zupčanicima
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
nije ti ovo od TV-a, osim ako na onom drugom dijelu nisu zubi unutra da odgovara na izlazno vratilo TV-a a ova strana s klinom na oruđe......
 

dragon730

Član
Tu od
12 Sij 2014
Poruka
81
Pozdrav forumašima dali tko ima ili zna gdje se moze kupiti ključ mjenjača ali ne neki kineski ili turski nego pravi koji je cementiran i moze podnositi naprezanja a da se ne podere kao da je od aluminija.
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Dobro došao dragon 730,pošto si početnik na forumu rado ću ti pomoći imam jedan 730 potpuno ispravan,uzo sam ga za djelove i još malo pa će biti sav rastavljen,ključ mjenjača i nosač su mu kao novi pošalji mi u poruki adresu pa ću ti poslati obadvoje za 10 eura.ŽIVI BILI I TOME VOZILI:drink::drink::drink:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh