• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo Vinković Uputstva/Radionički priručnik...!?!

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
E sad ima ja jedno pitanje:

Dali netko ima RADIONIČKI PRIRUČNIK za održavanje "Tomo Vinkovć" traktora, (ne katalog dijelova)
već sam imal od nekolicine ljudi upite vezano za to...
 
Posljednje uređivanje:
M

mjic.micko

Guest
Ima druze ja sam skoro cito ima upustvo za odrzavanje,konzerviranje za zimu mada ja vjerujem to niko ne radi ,koje ulje ide ljeti koje ide zimi i te gluposti, ukucaj www.tomo vinkovic i nadji stranicu na kojoj su slike i otvori i listaj naces upustva za rukovanje i odrzavanje pa citaj kad procitas vidjeces da to vec sve znas 90 % ima i kako se povezuje alnaser i altenator
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
A reci kako ?



smiley5842.gif

By arno11 at 2011-02-11
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Treba to sve skenirati i prebaciti u PDF formati i onda aplodati
na jedan selver..

To inače nije to što ja tražim, upute i kataloge dijelova za seriju 400/500, 700 i 800 iz proizvodnoga programa, jedino nema od rosit freze,
te prikolice, DMB motora i moto kultivatora labin progres....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
zbalija molim te javi mi preko privatne poruke ako naiđeš na uputstva za održavanje tome vinkoviče serija 4.. i 5.. .. Unaprid hvala
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Ja sam dao novom vlasniku od svog bivšeg 732 taj priručnik za održavanje traktora, ostao mi srečom samo katalog rezervnih dijelova pa ga mogu pitat kad ga vidim da mi da kopirat i onda dat kolegi Željku da ga pretvori u elektronski oblik.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
kak sam već rekel ja ima upute i katalog dijelova, mene zanima radioniči priručnik, dakle kako se rastavlja i sastavlja pojedini dio traktora...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ko bi to mogao imati u Bjelovaru , Prima , Hitner ??????????????? ili neko treći da li bi to tamo dali ?????????????????



a , možda ga i lakše nabaviti nego postaviti na forum ''''''''''''''''''''''''
TRAŽI SE
Imali koji forumaš iz Bjelovara i okolice ili Križevaca da to skenira ????
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
to bi se trebalo nači u Primi (nekadašni Tomo Vinković),
a Hittner ako i ima teško da budeš to dobil jer sa ja bil neke tražil pa
mi nisu hteli isporučiti ni da ja platim (vele to se dobije samo uz traktor)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ako ide uz novoga TOMU onda je sigurno riješivo (MISLIŠ NA RADIONIČKI PRIRUČNIK ILI UPUTSTVO ZA RUKOVANJE ) a Prima mislim da znam gdje je ovo gore na slici ti je BJELOVAR ono što se vidi kao željeznićki vagon je Prima ,a slikano iz moje kuće heeheeeheeeeeeeeeeeeeee
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
uz novoga tom ti ide koliko ja znam katalog dijelova i upute za
održavanje, radioničke priručnike su se većinom dodatno naplaćivali
(većinom su ih kupovali serviseri koji su bili na specijalizaciji u Tomi)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
tako sam nekako i mislio znaći otići kod gazde i sa njim razgovarati nije mi problem. da li znaš možda koliko stranica ima . dali bi ti samo za sebe ili forum ? pošalji mi broj mobitela na pp da te zvrcnem . Možda ima Grof on je već domaći .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
i meni bi dobro došao radionički priručnik za seriju tv4xx,pošto nisam mehaničar,ali šrajfati znam.
zato ako neko ima,lepo prosim :)
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Vrati se 2-3 strane nazad, jedan clan po imenu Danot je vec postirao to sto trazis :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
moram te ispraviti još nitko nije postirao radionički priručnik
za Tomo Vinković traktore, postirani su samo katalozi dijelova i upute za korištenje traktora
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Dobro bi bilo da imamo radionicki prirucnik, i link na foruma za koga zanima da skida, ali ja ne vjerujem da neko najde taj prirucnik. Ja sada prvi put cujem za takvo nesto. Mozda u cjela ex-YU su zavrsili par takvi prirucnika po serviserima, i da sada to neko dade nama, pa nema sanse, ljudska zavist!
Jedino ako nas cjenjeni GROF nesto ne dokopa iz tvornica.
Pozdrav:partyman:

p.s, ova tema od 900 strane da je neko procita cjela, netreba mu taj prirucnik, vec su svi detali opisani!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
moram te ispraviti još nitko nije postirao radionički priručnik
za Tomo Vinković traktore, postirani su samo katalozi dijelova i upute za korištenje traktora

Onda se ispricavam :|
 

Najnoviji postovi

Na vrh