• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

toni34315

T

toni34315

Guest
evo da kažem par riječi o sebi:
Zovem se Antonio, stanujem u selu kraj Požege i imam 31 godinu
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..............:partyman::partyman:

Nažalost sve nas je više,,,,,,,,,,,:oops::oops::oops:bez dela.
 
T

toni34315

Guest
a jel imaš šta od poljoprivrede

imam oko 3 hektara zemlje od koje je većina u livadama jer držim trenutno 12 ovaca + janjića nešto i 5 jelena lopatara

a od mehanizacije imam 539, 542, tomo vinković, skip kombinirku i minibager zeppelin 3.7 tona i uz sve to se malo zezam s pilanom koju sam uzeo prošle godine
 
T

toni34315

Guest
koju pasminu ovaca imaš,pilanu imaš traktorsku ili brenta

ovce su slovenke i jedna pramenka, a pilana brenta nepokretna poluautomatska (kopčam i okrećem trupce ručno)
 
T

toni34315

Guest
to imaš za svoje potrebe ili radiš i uslužno i kolika je cjena po m3

a tek smo počeli imam nešto svoje "robe" za sredit a što se tiče usluge kod nas je cjena oko 200 kn
Idući mjesec idemo "prijavit" obrt tako da možemo i usluge radit a za sad ne radimo jer je vrijeme da na crno nesmiješ ništa (bar kod nas):(
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav novi forumašu Antonio i dobro nam došal! ...

., predpostavljam da TI ni vruće?., mala šala., znaš onu reklamu?; Antonio!, vruće mi je ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
Na vrh