• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Top 10 marki traktora

Moslavac

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
32
Evo malo da vidimo mišljenja: koje su po vama najbolje marke traktora( po cijeni, kvaliteti...itd )?
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Evo malo da vidimo mišljenja: koje su po vama najbolje marke traktora( po cijeni, kvaliteti...itd )?

Nema smisla, taj tren ih bude, koliko i nas na forumu. Ovisi tko šta traži, kome šta treba, kako tko sa strojem i prema stroju postupa, navike, okusi, ukusi, želje...

Ako ciljaš na podjelu; "da možemo birati koji stroj želimo, kojeg bi odabrali" opet imaš podjelu na ljubitelje zelenih (JD, DF, D, TD, F), crvenih (IMT, MF, C...), plavih (NH..), ma podjela koliko želiš.
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
Stari IMT 539 to su masine, sto se tice novih cjena pristupacna, kvalitet tu i tamo... TAFE DI 42 po meni odlican cjena velika al je i kvalitet dobar, bolje uzet novog TAFE-a nego fergu, i na kraju IMT 558 eh steta sto se vise ne proizvode.. toliko od mene..
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
Ako ciljaš na podjelu; "da možemo birati koji stroj želimo, kojeg bi odabrali" opet imaš podjelu na ljubitelje zelenih (JD, DF, D, TD, F), crvenih (IMT, MF, C...), plavih (NH..), ma podjela koliko želiš.[/QUOTE]

to jeste uvjek ima prepucavanja, al svako ima pravo na svoje misljenje ;)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
1.Fendt
2.John Deere
3.Claas
4.MF
5.Steyr
6.Case
7.Valtra
8.SDF grupacija(Same,DF,Lamborghini,Hurliman)
9.New Holland
10.Landini
 

Moslavac

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
32
Nema smisla, taj tren ih bude, koliko i nas na forumu. Ovisi tko šta traži, kome šta treba, kako tko sa strojem i prema stroju postupa, navike, okusi, ukusi, želje...

Ako ciljaš na podjelu; "da možemo birati koji stroj želimo, kojeg bi odabrali" opet imaš podjelu na ljubitelje zelenih (JD, DF, D, TD, F), crvenih (IMT, MF, C...), plavih (NH..), ma podjela koliko želiš.

Pa da, da možemo birati i svatko kaže svoje favorite.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
za mene to ide ovako

1. FENDT

2. John deere

3. svi ostali zapadnjaci (MF, styer, NH, claas, SDF, landini....

4 zetor, belarus, kubota

5. ursus i ostali rusi

6. Kinezi
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Evo moje mišljenje

1. Fendt
2. JCB
3. New Holland
4. Claas
5. John Deere
6. Massey Ferguson
7. Case IH
8. Deutz Fahr
9. Linder
10. Zetor
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
1. Štore ...
2.......
onda daleko daleko nitko i onda...
10. Štore

:p

mislim da svega par ljudi može sa ovog foruma, a možda i nitko napraviti ovakvu podjelu. Trebalo bi koristiti bar 20-ak proizvođača traktora otprilike u jednoj klasi na istim poslovima neko vrijeme i onda dati neke rezultate. Opet bi onda bilo ograničeno na tu klasu... :butthead::scratch

Po cijeni bi ih bilo lako poredati, no po kvaliteti,, stvar vozača, stvar upotrebe, stvar modela, ,,, i milion stvari. Gotovo nemoguće :roll:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
A gde je tu IMT :scratch
Nebi ja to ni pital jer u tim markama njemu stvarno nije mjesto, ali neko je spomenul Ursusa među tu klasu :vragek:
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
1. Štore ...
2.......
onda daleko daleko nitko i onda...
10. Štore

:p

mislim da svega par ljudi može sa ovog foruma, a možda i nitko napraviti ovakvu podjelu. Trebalo bi koristiti bar 20-ak proizvođača traktora otprilike u jednoj klasi na istim poslovima neko vrijeme i onda dati neke rezultate. Opet bi onda bilo ograničeno na tu klasu... :butthead::scratch

Po cijeni bi ih bilo lako poredati, no po kvaliteti,, stvar vozača, stvar upotrebe, stvar modela, ,,, i milion stvari. Gotovo nemoguće :roll:

S oviim se slažem, u ovako skromnim uvjetima koje imamo možemo samo nagađati:madmana:. Moj poredak bi bio:

- izvan konkurencije - Štore naravno:D
1. Fendt - mislim da ih nitko nema:supz:
2. Steyr
3. Case
4. MF
5. Deutz-Fahr
6. Lamborghini - dobar omjer cijena/kvaliteta
7. New Holland
8. Claas
9. Valtra
10. John Deere - skupi, a nisu ništa posebno

S tim da smatram da se razlike sve više smanjuju, jedino Štore je nedodirljiv:D
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
A gde je tu IMT :scratch
Nebi ja to ni pital jer u tim markama njemu stvarno nije mjesto, ali neko je spomenul Ursusa među tu klasu :vragek:

IMT je daleko iznad svih ranije pomenutih!

Salim se naravno. Po meni:

1. JD, Fendt, MF
2. ...
3. ...
4. ...
5. ...
6. ...
7. ...
8. ...
9. ...
10. svi ostali
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
a claas, steyr a case. . pa on je najprodavaniji traktor. ma to je sve kako tko uzme i koji traktor on ima. sve je to isti vrag danas. bitno da obavlja svoj posao kako treba.
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
svaka čast svakom traktoru ali Fendt je iznad svih pa neka kaže tko šta hoće. Da imam potrebu za tako velikim traktorima prvenstvo kupnje bi imao ovaj već spomenuti,a nakon njega John Deere.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma pustite vi fendt-a na miru, malo malo pa čujem da odlaze vario mjenjači na novima....nisu ni oni nedodirljivi...

Prije bi se odlučio za stariju seriju recimo 515 umjesto novog 716....

Ja opčenito nisam baš previše zagrijan za ove skupe zapadnjake....pa velim ovak:

FIAT, Belarus, IMT, Zetor...tako nešto imati doma u kombinaciji i nema zime ;)
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
1.Fendt
2.John deere i Claas
3.Deutz
4.Steyr
5.Massey Ferguson
6.Valtra
7.Case
8.Jcb
9.New Holland
10.Zetor
evo moje mišljenje:D
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,357
ovo je moje mišljenje po meni JD najbolji

1.FENDT i JD blizu kvalitete
2.MF
3.CASE
4.claas
5.Deutz Fahr
6.JCB
7.NEW HOLLAND
8.Landini
9.VALTRA
.
.
.
.

33.PRIMA,IMT,ZETOR...
i onak PRIMA je meni onak ok za vinogradare osobito FENDT kadkad nije uvjek FENDT najbolji!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh