• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

torpedo,imt i ursus

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
moj prijedlog da ove marke traktora imaju svaki svoju temu na početnoj stranici foruma, jer su najzastupljeniji na ovim prostorima.
Podržavam, ali bez Ursusa.
Njega bi mogel recimo Zetor zamjeniti
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Pazi stvarno, nema veze, nek ima dve teme za svaki slučaj.
Iako mislim da nema šanse, nama su miliji oni koje večina samo na slikama ima
 
B

Bobo

Guest
Nema na cemu... vox populi je tu da se slusa...

Ursusa cemo za sad ostaviti jos "sakrivenog" neka ceka... ako se ukaze potreba, ugurat cemo ga negdje s Zetorom...
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Nema na cemu... vox populi je tu da se slusa...

Ursusa cemo za sad ostaviti jos "sakrivenog" neka ceka... ako se ukaze potreba, ugurat cemo ga negdje s Zetorom...


Ajde bobo pusti ti ursuza samog taj traktor ima svoje zasluge. Ti si iz Požege vjerovatno ti je poznato da je u Brodu bila Poljoopskrba koja je prodavala samo ursuze. To je bilo dok je većina ovih današnjih poljoprivrednika vukla prazne šerpe po prašini. Vremena se promjeniše dođoše mladi ljudi i neki drugi traktori ali ursuz ostaje. Ja sam imao 355 i nebi ga mjenjao sa zetorom, tako da ursuz zaslužuje svoje mjesto bez skrivanja.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
sada se moj dedo i jos par takvih pokojnih iz sela okrecu u grobu jer su oni stvorili cuda sa ursusima i hvala Bogu jos me i dan danas sluzi kakav god da je, a da nepricam o kiriji u baranji, kako je dedo prico, dok su se imt-i raspadali, ursusi su radili! ovaj dedin je i ocu i teti kucu napravio! :)
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Nemojte mi samo uspoređivat nekad i sada, nekad se moglo svašta, što se danas nemože i točka!!!
Druga su vremena!



Kad bi mogao prije bi uzeo ursuza nego nešto od modernih traktora u istoj snazi. Moj ursuz nije znao šta je teško a bome nije znao ni da stane.
 
N

Nevjernik

Guest
sada se moj dedo i jos par takvih pokojnih iz sela okrecu u grobu jer su oni stvorili cuda sa ursusima i hvala Bogu jos me i dan danas sluzi kakav god da je, a da nepricam o kiriji u baranji, kako je dedo prico, dok su se imt-i raspadali, ursusi su radili! ovaj dedin je i ocu i teti kucu napravio! :)

Gdje ćeš ursusa s imt usporediti nisu im motori ni do 4000 sati uspjeli dogurati.
Urusus je loša kopija zetora ništa više radije uzet zetora pa imaš traktor.:cool2:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
bez ljutnje, ali tko danas kupuje zetora? dvoje ljudi kod mene u selu kupilo zetore, jednom su nakon mjesec dana traktor rastavili do pola jer je krepo, a drugi malo malo ima problema s pumpom za gorivo i slicnim pizdarijama...

eto jedino nemamo niti jednog starog zetora u okolico, jer moze biti da je na ovom kraju bio urgo zastupljeniji od ostalih, neznam koji bi drugi bio razlog!

no sve u svemu, svaki cigo svoga konja hvali! (osim ako konj nevalja, he, he...)
 

Najnoviji postovi

Na vrh