• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tov junadi

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
Mi smo tovarili prije skoro dvije god sami smo placali prijevoz, nasli smo neki mali kamion i isplatilo, a ovi iz v pisanice su dvoica trpala jedan mali kamion
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ako oni šalju,moraš imat za šleper,oko 30 komada,mozda i vise, i odbijalo se pola kune po kili za prijevoz.
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Mi smo 2 puta tovarili na brod, u kamion i prikolicu ukupno 31 komad, ako se nevaram stoku ne smije vozit više od 20t tereta, nisu bili preteški, na vagi nam je ispalo da bi još jedan smio ići gore ali nije se isplatilo ponovo terat doma radi jednog bika. prijevoz je bio u angažmanu firme preko koje je išla isplata i po isplati su oni obustavili cijenu prijevoza, tu negdje oko 40ak lipa po kg.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ja sam juce uspio utrzit dve junice simentalke oko 550kg za klanje po 12kn....sve u svemu s obzirom na cijene ja zadovaljan....
Nikako nisu htjele ostat steone i nije ih smisla imalo vise drzat....
Sad jos pridodat koju tisucu pa uzet druge dve steone...
Ako neko iz Osjecko -baranjske,Vukovarsko srijemske ima za prodaju nek se javi...
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
To je došlo u firmu u kojoj radim, cijenu neznam, a za kilažu koliko sam ćuo prosjek je bio 200kg. :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh