• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tragovi životinja u šumi

M

misk

Guest
Kako sam danas roštiljao u zabačenom djelu šume Gorskog kotara, primjetio sam neke tragove.
Nisam znao koga pitati, članovi ovog foruma će možda znati...
Naime, na mnogim mjestima su se nalazio izmet malo veći od ovčjeg. No nije riječ o ovci u gustoj šumi, sumnjam na divlje svinje.
Uglavnom, prepoznaje li tko ovo?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
To je srna.Jelen ili košuta je to ipak malo drugačije i veče
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Srna....da je manja hrpica mogao bi biti i zec.....ali dok ne naletiš na ovo,i to prilično svježe onda nema straha ni brige :cool2: :

imag0060o.jpg
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Kako sam danas roštiljao u zabačenom djelu šume Gorskog kotara, primjetio sam neke tragove.
Nisam znao koga pitati, članovi ovog foruma će možda znati...
Naime, na mnogim mjestima su se nalazio izmet malo veći od ovčjeg. No nije riječ o ovci u gustoj šumi, sumnjam na divlje svinje.
Uglavnom, prepoznaje li tko ovo?

To ti je jelenski izmet a srna ima isto takav samo malo manje kuglice kao oni čokoladni bomboni veličine
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
To ti je jelenski izmet a srna ima isto takav samo malo manje kuglice kao oni čokoladni bomboni veličine

Samo su drugačijeg okusa:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh