• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem traktor

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
traktor zetor 6211 ili 7211 uvjet je da ima češku kabinu i normalnu cjenu :(handshake):
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
I dal si razmišljo o kupnji nekog drugog traktora ili mora baš biti zetor
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
a razmišljao sam i o univerzalu a ovog gore zetora sam išao gledati traktor je u banani lijepo izgleda ali nešto mu u motoru lupa nema kočnica ni kvačila sve propada
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Do kolko novaca misliš ić i dal mora biti dupljak, jer ima dobrih dupljaka do 50 tisuća kuna
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Steyr je bolji od bilo koja tri na slici...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Malo ti bu trebalo dijelova za Steyra, a za Torpeda više nema dobrih dijelova, nažalost.
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
A to je istina steyr je u svakom slučaju kvalitetniji , ali ako mu kabina igra veliku ulogu onda bolje torpedo
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Kabina na torpedu nije Bog zna koliko bolja od ovakve.
Bolje je onda na Steyra pripasati neku kabinu.
Osim toga, Steyr ima vodom hlađen motor, pa je lakše složiti grijanje.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
dečki sve je to uredu ali mi ne treba preko 70ks a kad bi bio dupljak nekih 60ks :cool2:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh