• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

traktorek (IMT 539)

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
imt53911.jpg


Evo traktorek se malo obnovio… Šibnuli smo gore novi auspuh, prije je išel auspuh ispod i spucal je kad je stari u šumi zajahal na bukvu pred par godina tak da je dimil napred i natrag, osim toga uvijek je kapalo ulje iz getribe na onom sitnom šrafu kam se kopča nosač auspuha, to sam sad saniral, namotal sam kudelje na šaraf i stegnul onak zvjerski, sad zbilja ne kaplje transhidrol više nigdje… Truba je skinuta još ranije i stegnuta matica koja drži klin jer je na njemu puštalo ulje luđački, sasvim je bil olabavil… nova brtva trube (20kn) i sad je i to ok, suho ispod traktora to je milina za videti. Nažalost nisam stigel slikati proces skidanja trube.



imt5398.jpg

Ispušni lonac 160kn

imt5396.jpg

i koljeno 90 kn, (imaju i nekakvo veće koljeno koje košta 160 ali odlučil sam da ne treba jače od ovoga pa nije lonac fejst teški), obujmica 12 kn


Blatobrani onak ovlaš poravnati pomoću macole, ugrađen sigurnosni luk, za sad samo temeljnom pofarban, koja je točno boja IMT crvena? (Hoću ga pofarbati tak da se baš stapa s traktorom, a ne da se ističe kao posebna cjelina). Luk izrađen od materijala pronađenog na tavanu, meštar varioc - volonterski odradil posel!

imt5399.jpg

Ovakav dizajn luka koji prolazi kroz blatobrane je zamislio moj stari. Ja sam se jako srdil na njega kaj hoće zrezati rupe u blatobranima ali sam na kraju popustil (tj. pustil si mira) nek reže i na kraju sam i ja jako zadovoljan rezultatom. Evo kako to izgleda ispod blatobrana:
imt53914.jpg


imt53913.jpg


Detalji poput nove manžete na ručici reduktora. cca 10 KN:
imt5393.jpg


Ili novog lajtunga koji povezuje dva filtra 64 kn skupa s bakrenim podloškama:
imt5394.jpg


Glupi filtri ko da se znoje uvijek se na njima nađe nafte dolje na obodu šalica, možda bi moral staviti duple one gumene prstene gore i dolje, osobito na lijevoga, ali sad ipak više ne kaplje nafta ko prije.



Na pranje potrošeno skoro litra Felixa (sredstvo za hladno pranje od Iskra Zeline), nemamo minivaš ali smo ponovili pranje 3 puta, a još smo i strugali s njega maščobu i blato sa špahtlama. Nije se dugo kupal pa mu je tak pasalo ko kretenu šamar…
imt5392.jpg

Novi jastuki za sjedalicu i naslonjač, napravljeno doma od priručnih materijala jer u dućanu su prodali pa da ne čekam novu pošiljku i da uštedim 150 KN…
imt53915.jpg


Prednje gume vidite da su nove, stavljene proljetos- Cultor, made in Serbia, bivša Rumaguma tak su rekli v dućanu, Otraga su prave Barumke, stare 10 godina u odličnom su stanju ko nove

Ja sam sad dakle i službeno na papiru ponosni vlasnik ovoga traktorića, nadam se da bi jednoga dana mogel kupiti za sitne novce i nekakvoga staroga velikog 585, ne mora uopće biti dupljak… to su mi jako lijepi traktori nije da mi treba nego tak da imam kaj šarafiti to me jako opušta…
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
na filterima nebi trebalo curiti, kad ih stavljaš gore, nemoj ih odmah stegnut,nego pumpaj dok ne dođe nafta na vrh zatim zategni prvog i opet pumpaj dok dođe na vrh drugog i tad toga sategni, isto tak i s ac pumpom i neće nigdje suziti.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
na filterima nebi trebalo curiti, kad ih stavljaš gore, nemoj ih odmah stegnut,nego pumpaj dok ne dođe nafta na vrh zatim zategni prvog i opet pumpaj dok dođe na vrh drugog i tad toga sategni, isto tak i s ac pumpom i neće nigdje suziti.

Ne suzi nafta na šarafima za odzračivanje ako to misliš, suho je gore oko šarafa, Tijelo lijevog filtra je uvijek vlažno, a nafta se skuplja po obodu njegove šalice zato mislim da gumeni prstenovi ne dihtaju dobro
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Ne suzi nafta na šarafima za odzračivanje ako to misliš, suho je gore oko šarafa, Tijelo lijevog filtra je uvijek vlažno, a nafta se skuplja po obodu njegove šalice zato mislim da gumeni prstenovi ne dihtaju dobro
upravo zbog toga sam ti dao savjet a ne zbog šarafa, probaj pa češ se uvjeriti
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
dobro, ja bi tak napravil ali filtri su već gore- znači sad bi ih moral skinuti, opet staviti gore pumpati dok ne poteče nafta i onda stegnuti?
Vjerojatno bum tak i napravil ali samo na lijevom jer on i suzi, desni je suh brtvenih prstenova ionak imam pa budem stavil druge ako su ovi u lošem stanju
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Strikane traktorček ko bombonček.

Malo bode u oči ono dinamo (ali nisi htel slušati kad je bilo vreme), navlaka sjedala zelene boje :scratch, ono skuplje koljeno je skuplje ne zato kaj je teže nego zato kaj dozvoljava brži izlaz ispušnih plinova, sigurnosni luk je učvrščen na pravo mjesto samo se bu blato i trava malo bolje štopalo na onim cijevima, a kaj se tiče filtera goriva nije ti to propuštanje radi gumica, več radi toga kaj je neko prije tebe imal tešku ruku. Probaj provjeriti da samo šarafi nisu mrvicu predugački pa nemožeš više stegnuti ili probaj sa filterima drugog prizvođača ;)
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
da dinamo... razmišljam i o alternatoru ali ipak to dinamo radi ko zmaj! Baš jednu večer upalim traktor i skinem klemu s minusa da vidim kak rade svjetla bez akumulatora, prvo na ler gasu ništa ali već na 800 počinju se paliti, na tisuću okr. svijetli sve ko Betlehem, budući da se sve većinom radi na većim okretajima uvjeren sam da dinamo dobro odrađuje posel.

A na filter ako podložim gore i dolje još jednu gumicu i onda lijepo to stegnem bude pokrilo ako je šaraf eventualno malo predugi, ne? Ili moram baš rezati šaraf?
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
da dinamo... razmišljam i o alternatoru ali ipak to dinamo radi ko zmaj! Baš jednu večer upalim traktor i skinem klemu s minusa da vidim kak rade svjetla bez akumulatora, prvo na ler gasu ništa ali već na 800 počinju se paliti, na tisuću okr. svijetli sve ko Betlehem, budući da se sve većinom radi na većim okretajima uvjeren sam da dinamo dobro odrađuje posel.

A na filter ako podložim gore i dolje još jednu gumicu i onda lijepo to stegnem bude pokrilo ako je šaraf eventualno malo predugi, ne? Ili moram baš rezati šaraf?

stvarno lijepo skockan traktor,nemam prigovora! svaka čast,a gdje ja samo muhaničar snimio dinamo..dva puta sam išo gledat da ga snimim... A ovo što ti slini,kupi nove šalice,nove gumice i lagano dotegni,nemoj da voda ide van :x i bude dobro
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Ako staviš dvije gumice (dole možda još i uspiješ, ali gore nema šanse) postoji vjerojatnost pošto ona dodana nebude u dosjedu, pa da ta iskoči van kod dotezanja
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Kupi aluminijskih podložnih pločica i stavi samo pod vijak s kojim dotežeš filter. Jedna-dvije, i riješen problem.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Može i tak kak je Petar napisal ali pazi te pločice moraju biti malog vanjskog promjera jer inače ne upadnu u dosjed na filteru pa onda curi gore.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
ovaj luk,to samo da tehnicki prođeš? :mrgreen: :scratch
kad smo ga mi radili reko tata da ak radimo onda ga radimo kak spada
meso cijevi je debljine 8 mm a ove pločivine dole kod šarafa su 11 mm


f3z31j.jpg

2hwh286.png
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
@tino: svrha luka (kako tvojeg tako i mojega i svakoga) je to da kad se traktor prehiti ne poklopi vozača nego da se izvrne samo na stranu. Dolazak tehničkog i registracije bio je samo direktan povod stavljanju luka.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
@tino: svrha luka (kako tvojeg tako i mojega i svakoga) je to da kad se traktor prehiti ne poklopi vozača nego da se izvrne samo na stranu. Dolazak tehničkog i registracije bio je samo direktan povod stavljanju luka.

al neak mi ne izgleda čvrst da bi štitio vozaca
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
mi kad smo svog radili raden je od pocincanih cijevi tog je bilo doma al nisam zadovoljan najvjerojatnije cemo napravit drugog ovaj je gore samo kad je tehnicki i kad se ide u sumu jer mi je vrlo jednostavno ga skinut
 

Najnoviji postovi

Na vrh