• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

traktorko1

T

traktorko1

Guest
evo da napišem nešto o sebi.bavimo se stoćarstvom,tj. imamo krave.od mehanizacije imamo:traktor yto 80 ks i deutz torpedo 45ks.strojevi:kultivator imt,sprica mio osjek 400l,tanjuraće 24 diska(tražimo za kupiti 32),plug 3 brazde 12 coli,utovarivač gramip,kosilica gramip,prikolica 5 tona,okretač sijena,sakupljač sijena,vilice za bale,prikolicu za sijeno,siječka za kukuruzu,sijačica za kukuruz 2redna.i to je uglavnom to. dolazim iz dubrave.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dobro došao!!!
Kak ide yto,bilo kakvih kvarova?
Daj malo slika nabaci...
 
T

traktorko1

Guest
dino kaže:
Dobro došao!!!
Kak ide yto,bilo kakvih kvarova?
Daj malo slika nabaci...


Yto ide super,do sada je bio samo jedan kvar koji je sanirao servis.nemogu slike nikak dobro staviti na drugom poljoprivrednom forumu ih stavkjam normalin preko fotobucketa ali ovdje nikako da se pojave slike kad ih stavim
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ajde probaj ih stavit,pa ču ja to probat sredit.
Baš me zanima taj YTO!!!
 
T

traktorko1

Guest
Picture054.jpg

evo inače tako postavljam i bilo je dobro
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Dobrodošao...
Bila su dva ista linka na sliku,pa sam jedan izbrisao i uredio malo..
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
traktorko1 kaže:
Picture054.jpg

evo inače tako postavljam i bilo je dobro
a di su vrata sa traktora :scratch :scratch :scratch
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
možeš dat slike pluga?
Zašto su ti gume na yto-u tako uzane?
 
T

traktorko1

Guest
ah ne pitaj za vrata,tata se vozio sa otvorenima i nije vido jamu i traktor se nagnuo a pokraj je bila bala i vrata lupila i staklo puklo
 

Najnoviji postovi

Na vrh