• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorska šprica za voćnjak i ratarstvo

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Jel postoji šprica koju bi mogao koristiti za voćnjak jabuka i za špricanje kukuruza?
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Čuo sam da imaju neke šprice da se podignu s strane i budu i za voćnjak jel nitko ne zna ništa o tome?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
Evo šta smo mi riješili za jabuke. Za pola sata tih cca. 300 stabala gotovo. Pritiska ima dovoljno i ulazi u krošnju otrov. Natočimo 200 litara vode i to bude dosta. Sada nije ovako kao na slici, nego je više u V namjestito, ali nemam sliku.

Ovako to izgleda:
HZgMwXUOIujdycyS.v.jpg

[/img]
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275


Ovo su vinogradarske grane koje se mogu montirati na svaki tip prskalice (220, 330, 440 litara). Ovo na slici je model prskalice prilagođen za tomo vinković koje proizvodi Leško, ali grane su identične onima koje se dobiju uz bilo koji tip prskalice sa vinogradarskim granama. Na svakog grani imaš po 4 dizne na razmaku od 30 cm.

Grane imaju mogućnost podešavanja kuta tako da ih možeš postaviti pod kut koji tebi odgovara (kad prskaš voćnjak) ili jednostavno u horizontalu dok trebaš za kukuruz.

Ako trebaš više informacija i cijene, slobodno se javi na PM ili e-mail.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
slafko kaže:
bila slika

Ovo su vinogradarske grane koje se mogu montirati na svaki tip prskalice (220, 330, 440 litara). Ovo na slici je model prskalice prilagođen za tomo vinković koje proizvodi Leško, ali grane su identične onima koje se dobiju uz bilo koji tip prskalice sa vinogradarskim granama. Na svakog grani imaš po 4 dizne na razmaku od 30 cm.

Slavko ako nije problem daj malo više informacija za tu prskalicu.
Dakle za koji je tip tomo vinkovića, dali se pumpa može okretati u lijevu stranu ili ne,
kakva ima prihvat hidraulike (na vijke ili standardni u tri točke kopčanja)?
Unaprijed hvala na informacijama, najme gledao sam na Neispravan link je obrisan! i nema ništa o toj prskalici.

Unaprijed hvala na odgovorima.
 
P

PeTaR4444

Guest
Ja imam jednu takvu vukao sam je s Massey Ferguson 42 ks pitat ću ćaću jel z prodaju.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Jel se te vinogradarske grane mogu kupit posebno i montirat na bilo koju špricu za ratarske kulture?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Gustavo kaže:
Jel se te vinogradarske grane mogu kupit posebno i montirat na bilo koju špricu za ratarske kulture?
Mogu. Pa napraviš ih sam, to je bar jednostavno: dvije pocinčane ili još bolje inox cijevi i kupiš mlaznice...
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
ZJ kaže:
Gustavo kaže:
Jel se te vinogradarske grane mogu kupit posebno i montirat na bilo koju špricu za ratarske kulture?
Mogu. Pa napraviš ih sam, to je bar jednostavno: dvije pocinčane ili još bolje inox cijevi i kupiš mlaznice...

To bi bilo najbolje jer cijena im je dosta visoka za dvije cijevi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh