• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ono s čekičem, kaj si zaboravil kak smo nišanili? Ti okom a ja s batom. Ili te tak pri srcu zeblo da si namjerno zaboravil :D:
Rekel si da sad idu ravno ako se ne varam?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj ste ozbiljno sa čekićem :(whew)::(whew):?? Trebali ste kod Darka na prešu (Gajšeka).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
@ Željko, nije tebe u blizini bilo da nam upute daš pa smo se snalazili kak smo znali.

@Zj, podloži ga.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Ono s čekičem, kaj si zaboravil kak smo nišanili? Ti okom a ja s batom. Ili te tak pri srcu zeblo da si namjerno zaboravil :D:
Rekel si da sad idu ravno ako se ne varam?

Aha!. Ono je ravno kaj smo ravnali, ali srce je spigano, pa ipak šepa sad kad je pritegnuto na nabu. Išlo je točno dok nisam stegnul.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sad sem razočaran u vaše mogučnosti trebal je Muhač deminore to odraditi :(emo):
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Imam problem. Na kolicima za heder imam prastare gume dimenzije 25x6?? Felga je 13 coli. E sad gume su u raspadu pa bi ih trebali zamjeniti. Posto takvih guma vise nema trazio i druge felge međutim svaka guma bi bila vislja sto mi ne odgovara zbog kacenja na kombajn.
Mozda netko zna kakav dobar deponij guma da se raspitam i od cega da trazim.

Jedine sto sam nasao na netu su u Bosni.

http://www.olx.ba/artikal/20935957/gume-za-prikolicu-ili-viljuskar-25x6-felga-13/

Ima netko racun na olx-u da mi posalje broj od covjeka?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Sad i ja vidim.
Nego jel postoje 13 coli teretne gume?
16 bi lako nasao samo rekoh da su mi visoke.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Postoje, vidio sam ña onim Kijinim kamioncicima na zadnjoj osovini u dimenziji 145-13C, doduše duple su gume.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Nasao sam felge od 16" s odgovarajucim rupama ali su mi gume previsoke zbog kopcanja na kombajn. Ne znam jel ima manjih s tim rasponom rupa.
Probat cu kontaktirat ovog iz Bosne pa se dogovorit. Da mi je bar blize otisao bi autom.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dečki sve te gume nose duplo nego piše.
Jer mi ih koristimo pod velikim teretom na jako maloj brzini.

Ja godinama vozim drva na svojoj maloj prikolici gdje su gume 13cola rabljene su stavljene naravno,samo mora biti zdrava i dobro napumpana.
A največa brzina kojom sam vozil punu drvi je bila do 15km na sat.
Samo da još napomenem osovina na prikolici je točno na sredini utovarnog prostora,tovario sam do 3m sirovih drva na nju,i to godimlnama nam je vozila sva drva za ogrijev...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh