• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

tražim motor za zetor 50 super

D

dkraus34

Guest
Pozdrav svima!!
tražim motor za zetor 50 super može i s kvarom
možda ima ko kakva iskustva s drugim ugrađenim motorima u te traktore
 

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
pozdrav mi smo ugradili na svog zetora nekada davno motor od 560 ke radio je dugo kod nas mislim da jos uvijek radi kod covjeka a nije ga problem ugraditi jedna prelazna ploca i trap rijesis isto sa prelaznom plocom mogu ti rec da je sila sa tim motorom s obzirom na veci broj obrtaja a mjenjac zetorom je sposoban da to sve podnese
 
D

dkraus34

Guest
pozdrav mi smo ugradili na svog zetora nekada davno motor od 560 ke radio je dugo kod nas mislim da jos uvijek radi kod covjeka a nije ga problem ugraditi jedna prelazna ploca i trap rijesis isto sa prelaznom plocom mogu ti rec da je sila sa tim motorom s obzirom na veci broj obrtaja a mjenjac zetorom je sposoban da to sve podnese
moj stric je ugradio engleskog Betford motora sa 6 cilindara oko110ks i bila je ludnica od traktora,ali je stari motor i otišao je prije par godina ,sad hoče bacit traktora u staro željezo,ali moj stari neda pa tražimo motor za njega,rado bi original,ali može i alternativa
Hvala na sugestiji za 560-tku
 
D

david9091

Guest
pozdrav mi smo ugradili na svog zetora nekada davno motor od 560 ke radio je dugo kod nas mislim da jos uvijek radi kod covjeka a nije ga problem ugraditi jedna prelazna ploca i trap rijesis isto sa prelaznom plocom mogu ti rec da je sila sa tim motorom s obzirom na veci broj obrtaja a mjenjac zetorom je sposoban da to sve podnese
 
D

daavidfischer

Guest
The motors of the three series are made from the same factory and are constituted by 4 cylinders evolving from 70 to 120cv and equipped with gear power shift with different ratios and reverse speeds depending on the model. Sorry I don’t speak Croatian.


__________
David Fischer
cheapest cars to insure
 

Najnoviji postovi

Na vrh