• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Tražim uslugu korekcije papaka kod krava

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Kao što piše u naslovu, lokacija je na pola puta između Đurđevca i Bjelovara. Može ponude na p.p.
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Kao što piše u naslovu, lokacija je na pola puta između Đurđevca i Bjelovara. Može ponude na p.p.

Može li javna ponuda jer i mi drugi trebamo istu uslugu .
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Trenutno 4,ali jedna mi jako šepa pa mi je hitno...možemo razgovarati o budućoj suradnji.
inače mi to radi Vuk, ali sad je zauzet s ovcama.
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
to je relativno malo..malo tko hoce doc za toliko..
kontaktiraj forumasa OPG HORVAT,mozda bi ti on mogao tu pomoci..
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Trenutno 4,ali jedna mi jako šepa pa mi je hitno...možemo razgovarati o budućoj suradnji.
inače mi to radi Vuk, ali sad je zauzet s ovcama.

Ja imam 15 komada isto kraj Đurđevca.
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
mislim da ovi iz sana nejdu za manje od 5 krava..ali vrijedi pokusat nazvati i pitati,mozda vas stave na raspored..ovisi koliko imaju posla
a jako dobro rade
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
Pred cca 2 god su rekli da treba minimum 10 krava

prije 2 god je u RH bilo min 15% vise krava a i isu imali toliko konkurencije...vremena se mjenjaju
 

Najnoviji postovi

Na vrh