• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trgo Gea iskustva

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Jel je netko uzimao neke strojeve u trgo gei,zastupnik za Hurlliman?Kakvi su sa rokovima isporuke?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ako imaju traktor na lageru onda ga možeš odma preuzeti,ali ako naručuješ onda je rok 60dana da ti traktor stigne. Mo taj rok od 60dana niko neispoštuje.Rođaku je traktor trebao stići početkom 4mj a došao je sredinom 6mj.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
A el se ne sklapa nekakav ugovor sa obvezom isporuke i ukoliko kasne plaćaju penale?? Ja bi volio da kasne kada bi tako bilo :icon_cool:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Da ugovor je obavezan,i ti moraš zakaparit traktor da ćeš ga kupit.
Recimo mi smo uzeli DF-a u poljonovi i morali smo zakaparit traktor 10 000kn ili 20 000kn više se nesječam točno.
Penale mislim da neplačaju,jer nama nisu,nama je traktor kasnio sa isporukom 30 dana.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
to sve ovisi o sklopljenom ugovoru, sveki dan kašnjenja se plaća, za automobile znam da se takvi ugovori daju, sa traktorima još nisam sklapao ugovore pa ne znam, ali trebalo bi biti isto.. i kod takvih ugovora se jako poštuje datum isporuke, ti za tih 30 dana si mogao dobiti dobrih novaca nazad..:)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nemam pojma,znam da nismo dobili nikakve penale nazad.
Trebao je traktor doći sredinom 1mj al je došao 13.2. i odma drugi dan smo išli po njega. I to mi je bio najbolji ikad rođendanski poklon,pošto mi rođendan 17.2. i mislim da nikada više neču imati tako dobar poklon za rođendan.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
Nemam pojma,znam da nismo dobili nikakve penale nazad.
Trebao je traktor doći sredinom 1mj al je došao 13.2. i odma drugi dan smo išli po njega. I to mi je bio najbolji ikad rođendanski poklon,pošto mi rođendan 17.2. i mislim da nikada više neču imati tako dobar poklon za rođendan.

niste sklopili ugovor sa penalima..:)
Cura ti poklonila traktor za Valentinovo, a usput i rođendan.., i ja bi takvu curu( šalim se malo) :eek::
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nisam ni znao da se može takav ugovor sklopit,da smo znali napravili bi ga sigurno.
Ne nije cura poklonila nego tata.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Nebrini,sve su oni znali,zato si dobio viška opreme,jer su oni kasnili...
(dodatni podizni cilindri)
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Za traktore neznam, kolega je kod njih uzimao kultivator, u 6 mjesecu ga uplatio, i došao je tek u 2. sljedeče godine, s tim da ih je svakodnevno zvao, i trošio živce! Ja sam uzeo frezu, odmah sam je dobio, a za prikolicu sam čekao mjesec i pol, a rok je bio 15 dana, ok, s strojevima sam zadovoljan
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
To nije nikako u redu tolika kašnjenja po meni, a ovo što si zadovoljan sa strojevima, ne proizvode ih oni, oni ih samo prodaju..:)
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
To nije nikako u redu tolika kašnjenja po meni, a ovo što si zadovoljan sa strojevima, ne proizvode ih oni, oni ih samo prodaju..:)
Slažem se s tobom, problem je u tome što trebaš uplatiti cjeli iznos, pa onda čekaj kad stroj stigne, tako je bilo s prikolicom, došla je s drugih 20-tak koje su več također bile prodane. No po cijeni su bili daleko najpovoljniji od svih ostalih distributera :)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
Ma dobro je dok tebi taj stroj ne treba, a da ti je trebala, kupio si prikolicu, a nema je..to je onda. ovako sad da čekam, a ne treba mi, nema veze..Al opet mislim da se kupac neće baš radostan vraćati u tu trgovinu znajući da opet mora čekati više od dogovorenog, trebaju reći točno jer vjerujem da znaju, ali eto ne žele..:)
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Da, baš mi je trebala za žetvu, uplatio sam je sredinom svibnja, a došla mi je 3 dana prije žetva pšenice, za ječam sam koristio staru. Meni izgleda da oni uvezu strojeve kad ispune kvotu, tj. kad više ljudi naruči, tj. uplati onda oni idu po robu, tako je bilo i s prikolicama, kad sam ja došao po svoju več su i drugi čekali da svoje preuzmu, u kompletu je stiglo 20-tak,.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jel je netko uzimao neke strojeve u trgo gei,zastupnik za Hurlliman?Kakvi su sa rokovima isporuke?

Kolega kod Križevaca uplatio oko 100 ks traktor oko godinu i pol još nije stigao njegov Hurli ima samo broj šasije od njega .
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
trgo gea ne postoji vise,,mislim,,na papiru stoji,,duzna je vise milijun kuna,,,u blokadi je,,ja uzeo sijacicu za kukuruz,,2011g,,jos ju nisam dobio,,vjerojatno ni necu,,platio puni iznos,,
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Čitajući vaše komentare, moram biti jako sretan što sam dobil svoje strojeve koje sam kod njih uplatio, a to je očito samo kod nas moguće da uplatiš nešto a na kraju ne dobiješ ništa.. Žalosno!
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dobro da mi nismo uzeli traktor u trgo-gei jer smo pred kraj 2010god htjeli uzeti hurlimanna ali srecom pa nismo,u zadnji cas smo se odlucili za df-a inace bi smo isto ostali bez novaca ai traktora,jako zalosno
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
eto,,nakon dvije godine borbe i potrganih živaca,,uspio dopeljat sijačicu,,danas stigla,,:icon_kidra::icon_kidra::icon_kidra::cool2::cool2::cool2:
 
Na vrh