• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
Za kawasaki imam samo riječi hvale. Dvaput godišnje kosi plac u istri 600 kvadrata, 5 puta godišnje 1200 kvadrata plac u brodu i kad kuće cijelo dvorište 9000 kvadrata svaka dva ili tri tjedna dok traje sezona, tako radi već 10 godina nije ključ na njega stavljen, još je prva svjećica na njemu.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Da ali to je kawasaki od 2007.god. A sad dali je ovaj iz 2017 iste kvalitete?!!!!

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Ja koristim oleo mac sparta 44 t trimer koji ima 2.1 ks i mogu ga preporuciti svakome. Pokosio je cudesa i to preteziti sa nozem i cirkularom a najmanje je vidio silk. Pali i radi ko lud. Za njegovu cijenu od 3740 kuna i vise nego odlican odabir. Motor ima 40 ccm. Razmisljao sam i ja o husqvarni ili stihlu ali za jedan kvalitetan trimner tamo kupim skoro dva ovakva. Bio sam skeptican kad mi je prijatelj preporucio oleo mac jer se s njim nisam susretao ali ne zalim sekudne sto sam ga poslusao

Evo dole je slika s nedavnog krcenja s imanja.

ecaf4a7d3436f73471ff1ac8f70d046f.jpg


Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
143R II od husqvarne dođe 4300kn ako dobiješ 10% popusta si 3900 a trimer je 41.5 kubika i 1.5 kilowata

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
143R II od husqvarne dođe 4300kn ako dobiješ 10% popusta si 3900 a trimer je 41.5 kubika i 1.5 kilowata

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Mene ovaj oleo mac s 10% popusta kosta oko 3300 kn.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Moj djed je imao motornu pilu oleo mac 80-ih i nikako s tom pilom na zelenu granu nekako mi je ostala u lošem sjecanju nažalost a i ovdije oko nas nema nekog servisa oleo mac-a

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Uzeo husqvarnu 143R-II u zastupniku za husqvarnu i dobio Ovo
d730ec2ef9df79c301f74c191cd2aef9.jpg
f2e249c11352f2fda6a2c33777c68580.jpg

Maden in prc al sam se pošteno zajebo!

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Uzeo husqvarnu 143R-II u zastupniku za husqvarnu i dobio Ovo
d730ec2ef9df79c301f74c191cd2aef9.jpg
f2e249c11352f2fda6a2c33777c68580.jpg

Maden in prc al sam se pošteno zajebo!

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Kolega fala da si objavil,razmisljam o husky,promako mi jedan oleomac zimus,jeebiga nije se imalo para a nevidim ga vise na njuskalu.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Upravo trazim mail adresu uvoznika za rh da vidimo u cemu je kvaka jer tamo gdije pise "patendet" bi trebalo pisati e-tech

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Za oleo mac bar znam da je napravljen u emac u u italiji. I upravo zbog tih PRC sranj* i igrica i necu nis drugo o4sim oleo mac trimera. A i provjereno su dobri

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk

To bi bilo ovo:
http://www.oleo-mac.hr/motorne-kose/sparta-serija-cistaca-ultra-pro
A najblizi servis Labin od mene cca 60km u jednom pravcu....

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Da toje ta. I izvanredna je

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Javio mi se je glavni uvoznik husqvarne za RH i potvrdio ovaj model se proizvodi u husqvarninoj tvornici u kini i najprodavaniji i najmanje kvarljivi model.
Ali opet stoji ako ja želim kupiti kineza necu dati 4300kn
Najgore što neče niti upaliti
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Hm... neznam ga upaliti hmm
Istina nisam ga moga upaliti to mi se prvi put dogodilo poslije 30-tak godina eada sa motornom pilom i trimerima vec 20tak jer prije nisu bili toliko pristupačniji.
Najvise me žulja jer prilikom kupnje nisam bio obaviještem da se taj trimer proizvodi u kini
Naravno meni je jasno da se svi karburatori i drugi dijelovi za trimere motorne pile i dr. rade u kini i problem imam 346xp husquarno 4 godine i prezadovoljan ali na svakom plasticnom dijelu piše husquarna ovdije samo naljepnice husquarna
Ne tvrdim Ja da taj trimer ne valja ali ja da sam htio kupiti nesto made prc kupio bim neki žnj za 900kn a ne 4300kn

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo kolega slazem se stobom:(handshake):,ak je vec iz kine nek bu jeftinije pa da kupac odluci,oce li original i kvalitetu 1A ili druga klasa ,dobro 900kn je malo pretjerano vredi vise.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Evo kolega slazem se stobom:(handshake):,ak je vec iz kine nek bu jeftinije pa da kupac odluci,oce li original i kvalitetu 1A ili druga klasa ,dobro 900kn je malo pretjerano vredi vise.
Ma recimo da idlucim za dvije tri godine prodati trimer ono Husquarna i tip ti dođe i rece vidi tu piše made prc ti me zezas to kinez a ne husquarna ....najgore kučište motora ono plasticno i kučište kuplunga na štapu nisu iste boje vidi se razlika karburator viri tri prsta od cilindra nema onaj poklopac karburatora ko neke na netu cijeli vec samo jedan dio i one ručke dvodijelne hm...
Sutra ako ne bude padala kiša ču da ubijem boga u njoj ili ona u meni
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Ne znam zašto mislite da kinez ne može napraviti dobar proizvod, naravno da može, ali ne po jeftinoj cijeni. Ako se proizvodi u husqvarninoj tvornici, onda mora zadovoljiti neku kontrolu kvalitete. A imaš i jamstvo, pa ako ne radi pravac trgovina/servis.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,241
Maiky, u čemu je problem?
To JE Husqvarna, svejedno gdje je proizvedena. Model je originalno japanski i prvi su bili proizvedeni u Japanu. Proizvodnja istih je preseljena u Kinu.

Nisi se zeznul i nisi platil Strauss-a ili kak se već zovu, već si kupil kvalitetan trimer iza kojega stoji ime, garancija, opskrba dijelovima itd, kao niti mnogi koji su taj model kupili.
Nije zadnja generacija niti ima najmoderniji motor, ali je jednostavan, provjeren i pouzdan.

Uostalom, imam nekoliko ručnih električnih alata od Makite i plavog Boscha koji su proizvedeni u Kini. Čak i Bosch vešmašinu cijene oko 8000kn.
Znači li to da ti strojevi nevrijede? Ne. Znači samo da je proizvođač više zaradil na njima, a i možda dal meni malo veći rabat, ali ne primjećujem da je to bilo na uštrb kvalitete.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
E tu je problem,omjer kvalitete i cijena,npr skvo mi dela doma u Svedskom koncernu za IKEU i ostale poznatije marke,te dobro vidi kaj sve odlazi ali se i vrati:icon_blackeye:,tak da ne verjem u Kinesku kontrolu naspram Svedske,isto tak nasi menadjeri u velikoj mjeri nesu profesionalni.
To nam je valjda v mentalitetu obrati vrhnje a drugi nek plati.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,241
Pa Ikea oduvjek prodaje jeftino smeće. To svi znaju i ne očekuju bolje za male novce.
Za Husqvarnu (vjerojatno i za Stihl) se to nemre reći. Baš kak niti za Bosch ili Makitu.
Kvaliteta košta, bila proizvedena u Kini ili negdje drugdje.

Oćeš reći da Golf 2 TAS nije valjal? A još sad ih voze.
 

Najnoviji postovi

Na vrh