• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

TH87

Aktivni član
Tu od
8 Svi 2016
Poruka
307
Pa dobro, ako je stroj novi i ako ga nisi koristio vrati ga u dućan i uzmi drugi koji ti se više sviđa.... ako ga nisi palio i ako nije nigdje oštećen ili nešto mislim da to ne bi trebao biti problem u bilo kojem ozbiljnijem dućanu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,241
Nije isto. Tvoj ima drugačiji reduktor.
Ali nisi dobio lošu stvar.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
to je za naše gladno tržište , željno skupe " kvalitetne " robe , hahhaahhaahha
Ne govorim ja da to nije kvalitetno ali nije ono za sto se prodaje lijepo su mogli reci gospodine ili budalo ovaj trimer se radi po licenci husqvarne u kini nije origgigi i zato je ta cijena i taj oblik ovo izgleda kobda je slazeno malo od jednih malo od drugih dijelova a ispred mene ga je sastavio kutija i sve je sa natpisom husqvarna

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
Ne govorim ja da to nije kvalitetno ali nije ono za sto se prodaje lijepo su mogli reci gospodine ili budalo ovaj trimer se radi po licenci husqvarne u kini nije origgigi i zato je ta cijena i taj oblik ovo izgleda kobda je slazeno malo od jednih malo od drugih dijelova a ispred mene ga je sastavio kutija i sve je sa natpisom husqvarna

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Misliš da se Stihl radi u Njemačkoj? Jedino njihovi profi modeli su se radili i slagali u Njemačkoj, više nisam siguran dal i oni. Sve ostalo je razbacano po svijetu. Gdje god je jeftinija radna snaga tu se osnivaju nove tvornice.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
najgore kučište motora ono plasticno i kučište kuplunga na štapu nisu iste boje vidi se razlika

Pa nejdeš valjda na izložbe sa njim ? Ionak to stoji iza tebe kad delaš pa ni nevidiš. :eek:: Kak su več dečki rekli nema šta se ne proizvodi u kini pa tak i to i ne preostaje ti nego da se pomiriš sa tom činjenicom isto kak i svi ostali. Ne vjerujem da i u Švedskoj prodaju trimere proizvedene kod njih i čisto sumnjam da na njima piše velika reklama made in china.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,754
Ta serija trimera nema veze sa Husqvarnom. To im je došlo u miraz kad su kupili Zenoah. Po meni robusniji strojevi nego original Husqvarne. Doduše na onima pred par godina je pisalo "made in Japan"
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Kako se radi po licenci ako se radi u husqwarninoj tvornici?
d3dca19c0811da84bf659623713b41ec.jpg

Piše "patendet" a ne ko na svakoj husqvarni e-tech

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Pa Ikea oduvjek prodaje jeftino smeće. To svi znaju i ne očekuju bolje za male novce.
Za Husqvarnu (vjerojatno i za Stihl) se to nemre reći. Baš kak niti za Bosch ili Makitu.
Kvaliteta košta, bila proizvedena u Kini ili negdje drugdje.

Oćeš reći da Golf 2 TAS nije valjal? A još sad ih voze.
TAS rijetko, švaba ima kolko hočeš. Razlika je jedino u zemlji proizvodnje.
Igrom slučaja sam imal prilike posjetiti TAS, Zastavu i IMV. Svugdje je bilo po yu standardima a moglo se ko u matičnoj zemlji proizvođača.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,483
Patended znaci patentirano a ne licencirano. To je orig prozivod.
Sve sto pise husqvarna sa malim R u kuti imena je original. To sto se prozivodi na marsu nema veze s time da li je original ili ne. Vazne su oznake proizvodjaca.
Da je licenca pisalo bi licenesed by ili nesto slicno gdje se spominje originalni proizvodjac kao reklama
Da je kopija u pitanju, onda bi pisalo hussqvarna ili neki slicni ali ne i identicni naziv husqvarninom

To sto orig proizvod bude bolji ili losiji s obzirom na razlicite zemlje proizvodnje, govori samo da imaju los menadzment
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
A zar nisi vidio kvalitetu proizvoda ako ti je lik sklepao ispred nosa?
U Kini tvornica Husqvarne proizvodi originalne komade. Neke sitnice se
razlikovati koje mislim da ne utječu na kvalitetu, već samo na poboljšanje proizvoda.
Mislim da od 2008 radi ta tvornica.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Ovo je žalosno kako vi proizvod cijenite po mjestu proizvodnje.

Izgleda da je sve dobro i pozitivno(a ima brdo toga)sto je napisano o tom proizvodu laž???

Je se vi vodite iskustvima ili natpisima?

Papir svašta trpi...

Koiko vas je uopce radilo s doticnim strojem?


Sigurno i ne kupujete čačkalice od bambusa made in prc...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
apsolutno točno , ali ja ne želim platiti nešto kaj košta 10 x više a troškovi prizvodnje su isti .
Kaj vi mislite da kineski trimer ima klip od bambusa a huskvarna od svete vidice?..a isto tak vrijedi za ostale komponente
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Ali kinezu ne smeta ako je taj klip izvan tolerancija ako ga radi za jeftini stroj, ali smeta ako ga radi za husqvarnu. Isto ko u svakom proizvodnom procesu, za neke kupce se na neke stvari zažmiri, za neke ne, a radi se isti proizvod.
 

zepood

Novi član
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
4
Kawasaki je samo ime. Ramda prodaje trimere koje proizvodi GGP Kina. Na trimeru BK53ED je naljepnica Kawasaki, ali format serijskog broja motora nema veze sa serijskim brojem motora Kawasaki. Nož je identičan (proizvođač/model) nožu koji dolazi uz kosilicu Hotrech kupljenu u Kauflandu na akciji za 450 kn, a glava kosilice PA6 i komplet alata identičan kao i za kosilicu Hecht 154 koja košta 1500 kn i čisti je kinez. Danas sam dogovorio povrat kosilice i kupujem Husqvarnu
 

Najnoviji postovi

Na vrh