• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega vudreni ima prav:drink:,no ja sam bas denes narucil Fuxteca 3ks,zutra mozda dojde pa bum ubrzo znal iskustva,nadam se da je srednja(zlatna)klasa.
 

mbukal

Član
Tu od
8 Tra 2017
Poruka
54
oćete reći da je ova mojkita em2600 flakserica srednje klase,am pak fakat je nije niko koristil zadnje tri godine kad glasa čuti o njoj nije, ili se ipak sramiju priznati kaj su si kupili pak rajše ćkomiju,ja bi voljel da ipak sve veliju kaj o njoj se zna
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Na starom Jonsered gt32 su mi s vremenom oslabili federi koji bi trebali nakon povlačenja špage kod paljenja vratiti ove kopče na slici u početni položaj, da se ponovno zakače na zupčanik na koji je namotana špaga. Je li to uopće predviđeno za kakvu zamjenu, je li se tko susreo s time?
633286775e7f2f366bac04169e753870.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,823
Prije da su leptirići zahrđali od trave. To sam rješavali kapljicom ulja i ručnom razradom.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Na starom Jonsered gt32 su mi s vremenom oslabili federi koji bi trebali nakon povlačenja špage kod paljenja vratiti ove kopče na slici u početni položaj, da se ponovno zakače na zupčanik na koji je namotana špaga. Je li to uopće predviđeno za kakvu zamjenu, je li se tko susreo s time? /IMG]
na jonsaredu odlazi sve ali federi ne..i pripaz na to u prolječe , da ne napravi više štete
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Prije da su leptirići zahrđali od trave. To sam rješavali kapljicom ulja i ručnom razradom.
I ja sam tako do sada, međutim sad to više ne djeluje. Namazao ih i prije zimskog sna.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
oćete reći da je ova mojkita em2600 flakserica srednje klase,am pak fakat je nije niko koristil zadnje tri godine kad glasa čuti o njoj nije, ili se ipak sramiju priznati kaj su si kupili pak rajše ćkomiju,ja bi voljel da ipak sve veliju kaj o njoj se zna

Najprije tebe(a i ostale forumaše) molim da koristite hrvatski standardni jezik u pisanju, kako bi vas mogli razmujeti svi korisnici foruma.

Što se tice doticnog trimera. Ja kada sam se raspitivao oko kupnje svog trimeraimao sam prilike raditi s timtrimerom i dobiti njegova iskustva njegova vlasnika.
I moram ti reci da mi ga vlasnik ne preporucuje.
Karburator ga je zezao nekoliko puta. Kad se jako dobro ugrije nece da upali,treba odvinuti svjecicu ocistiti ispuhati i tek onda upali.
Jer kao sto su kolege vec kazali to je neka sredina,ali sredina po cijeni.
Radije se jos malo potrudi i kupi malo bolji stroj(husq,stihl).
I onda si donekle siguran sto kupujes.
Ili ako vec ides na srecu,probaj s manjim novcanim iznosom(100€)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
baš se pitam tko je izrekao tu frazu

samo Vi ( ti i ZJ koji je dal zahvalu na to ) kupujte skupo , 25% odmah ide u državnu kasu , hihi
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
PS: da se nadovezem na kupnju trimera i meni je bila u opciji Makita koliko znam oni su kupili tvornicu Dolmar u njemačkoj i tamo rade motorke pa valjda i trimere (iako je to gdije se što proizvodi relativno [emoji12] ) ali tu blizu mene nema niti jednog servisera makite ili nekog servis zastupnika odlučio sam se za husqvarnu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Japanac ribnuo,probat ču ga usposobit ak ne budu delovi preskupi inače ga vračam u kutiji kako je i došo.
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Kolega vudreni ima prav:drink:,no ja sam bas denes narucil Fuxteca 3ks,zutra mozda dojde pa bum ubrzo znal iskustva,nadam se da je srednja(zlatna)klasa.
Kakva si iskustva s fuxtecom?

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
973
Imam villager 2250 trimer vec 3 godine i nemam zamjerke,,,posto imam dosta kosnje uzeo bi jos jednog kineza,,,Dali od vas neko ima iskustva sa Agm i SONIC Trimerima posto bi uzeo nesto od toga.Gledao sam OLEO MAC ali ga nema u mojoj okolici
 

ikashina

Član
Tu od
22 Tra 2011
Poruka
73
Update: ja sam evo govorio ima dva tjedna na forumu da bih uzeo trimer Villager BC 1900 S i odustao sam od njega kada sam vidio u susjeda da trimer AGM 520 ima jednake karakteristike i da piše na njemu da ga prodaje Villager Ljubljana. Posto je susjed bio zadovoljan sa njim i ja sam ga uzeo i to sam ga platio 100 eura. Što znači upola cijene od tog Villagerovog modela i uz istu garanciju od dvije godine. I da kažem još da sam ga danas po prvi put oprobao, kosio sam sa njim oko satak i pol i zadovoljan sam. Netko je od članova spomenuo da su teški (7,8 kg) s obzirom na snagu(1,9), ali meni bome i nije težak. Baš mi je sjeo dobro i sa snagom sam zadovoljan. Da mi odradi dvije-tri sezone, uz ponešto koševine sezinski cca. 10 sati, za te novce ja ću biti zadovoljan

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
973
Znaci kolega IKO ti si zadovoljan sa tim,,,ja imam dosta za kosit,,,oko pola hektara trave ne vece od 20cm
 

ikashina

Član
Tu od
22 Tra 2011
Poruka
73
Pa eto o zadovoljstvu ću tek moći pričati nakon ove sezone, zasada mi se čini i više nego ok za te novce. A susjed mi ga je lani uzeo, platio ga je malo više i dosta je kosio sa njime prošle godine i evo ove godine već par puta i stvarno je zadovoljan sa njime. Nije imao problema sa njime nikako, osim što je ove godine razbio glavu sa silkom, ali slučajno od kamen

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh