• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Jesu li ti današnji takvi?
misliš da ja znam kak je raditi s huskvarnom :cool: , ali ak se ne sjedi u hladu sve mi je teško i sve ne neergonomski pitaj željkakž ak mi ne vjeruješ

več sam reko , flaks je ionak bil za ku rac , glave otišle , iz svega toga jada nastaalo je ovo
https://www.youtube.com/watch?v=mS-alevYrgs
zapravo jedno pravo čudo na kom se i zaradilo

glava ti paše svaka , t35 naprimejr , navoj M 12 , ljevi

ps , slušaj je kak prede
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nažalost ,ili na sreču kod nas nema kamena ..xd
znam kaj pitaš ..ali nije za kamenje , parapete , panjeve , stupove i sl . ..
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
A nadrobiste ga onak valjano.
Neko se možda ne snalazi s krpanjem i popravljanjem i hoće stroj koji radi kak treba i u koji ima povjerenja.Bilo tko kad kupuje stroj mora znati što će taj stroj raditi i prema tome se postaviti.Ja sam uzeo Husqvarnu 525 RX, zato jer mi je jednostavnija za rad,lakša,servis nadohvat ruke i sl.Za 300 kn više mogli smo dobiti Oleo Mac Spartu T 380 sa 1,9 ks, ali kad će taj stroj za svoju snagu ostati neiskorišten i neadekvatan za moje poslove.
O Stihlu je dosta toga rečeno, naprosto, ne vrijedi te novce.Preškrti su u dodatnom alatu i opremi,dok se dosta toga kod Husqvarne dobije uz stroj. Ako se traži nešto oko 2 ks, smatram da je Oleo Mac dosta dobar izbor.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Puknuti, ovo je zanimljiva stvar, od čega su to limovi na glavi?

Malo je i opasno, ak s tim nekog pogodiš tu bi moglo biti i smrtnih posljedica...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Puknuti, ovo je zanimljiva stvar, od čega su to limovi na glavi?

Malo je i opasno, ak s tim nekog pogodiš tu bi moglo biti i smrtnih posljedica...

nesmem reč , to je tajna :icon_mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Imam Hondu 4T sa 1.6 KS i Fuxteca sa navodnih 3.5 KS, razlika u radu je osjetna. Honda je puno uglađenija sa manje vibracija i lakše je radit sa njom. Šta se tiče snage tu je Fuxtec u prednosti, osjeti se da je dosta jači od Honde i brže sa njime kosi.
Na Hondi u 10 god. rada je primijenjen karburator i jednom glava.
Fuxtec je tek nešto manje od godine dana kod mene tako da o kvaliteti i trajnosti tek kroz neko vrijeme.
Honda plaćena cca4000, Fuxtec 1100 kn.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Lako za mene ako uzmemo u obzir štitnik da bu nekaj sačuval i da leti u prirodu, ali da mogu pogoditi vlastito dijete ili ženu sa strane.... ili nekog u prolazu dok glodam imenjak ili omenjak uz cestu?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
u americi je (navodno) više ozljeda oka trimerom nego svih ostalih ozljeda oko zajedno ...

trimer ima reletivno dobru zaštitu naspram rukovaoca , prema usputnim i dosadnim gledaocima gotovo nikako ako izuzmemo buku i smrad ..stvarno ne znam kaj bi ti djele radilo oko tebe dok flaksaš , ajde žena , nosi gemništ , zapovjeda i tak ali djeca ?!?
 

pejak

Novi član
Tu od
29 Ožu 2017
Poruka
7
evo da se pohvalim da sam kupio na kraju Stihl FS 260... ispao me 5260kn... zvijer je... preporodio sam se :)
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
U toj cijeni je samo trimer ili komplet sva oprema?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

pejak

Novi član
Tu od
29 Ožu 2017
Poruka
7
Dobio sam glavu autocut 46-2, one bolje naramenice advance, trokraki noz, nesto alata, stitnik kad noz stavljas i drugi stitnik kad glavu stavljas, naocale, ne znam jesam li sta zaboravio... garancija 2godine... to je cijena sa msm 15% za gotovinu, inace je oko 6200.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Super cijena super stroj
Neka služi godinama godinama......

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
Za te novce ljudi kupe auto...
I razumljivo ih je dat nekom ko ima puno kosit.
Meni posluži i mali električni trimer za 20m2 okućnice, tribam neki trimer za 1,-2 puta godišnje pomest put pokraj parcele u polju.40x3m.
Gledam kineza 5.2ks, sa super goldi facebook stranice.
500kn, + poštarine, 50tak kn.
Preživit ću zamjenu glave, ako je samo to.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Za te novce ljudi kupe auto...
I razumljivo ih je dat nekom ko ima puno kosit.
Meni posluži i mali električni trimer za 20m2 okućnice, tribam neki trimer za 1,-2 puta godišnje pomest put pokraj parcele u polju.40x3m.
Gledam kineza 5.2ks, sa super goldi facebook stranice.
500kn, + poštarine, 50tak kn.
Preživit ću zamjenu glave, ako je samo to.


Nemoj ni pod koju cjenu to uzimat.
Susjed kupio,nakon pol sata se ugasio, ulio gorivo ocistio svijecicu ide upalit pukao sistem paljenja, isao reklamirat satrao se , nakon 2 mjeseca i prosle sezone dobio novi , novi nakon 2 dana rada stao,nece da upali, membrana otisla ...

Ako vecne mislis trositi neki veci novac za trimer onda uzmi u bauhausu/pevecu neki mtd do 100€ , vec sam to par stranica prije napsao ,ako budes imao srece pri kupnji dogodi se da te taj posluzi i 4-5 godina , a i ako se pokvari odmah ne moras se zaj*** sa slanjem na garanciju i sl ...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zašto mislite da se fuxtec, štraus , vilager ,schwarzbau, iskra ,gardenfield, demon , ural ,tatra

a ima ih još ali se sad ne mogu sjetiti rade svaki u svojoj tvornici , od svojih matrijala , svoje tehnologije , svoje završne kontrole ....to je sve iz iste kuhnje , naročito kaj se tiče karburatora , klipa ..radilice itd ...neki imaju drugačije boje ili plastike , to mi nije dovoljno da platim više
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam kupio onog divljaka s supergoldy kaj prodaje prosle godine i nemam rijeci prigovora nakosio se vec oho ho i nikakvih problema!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh