• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
Treba mi nešto za ''ručno'' okopavanje pasulja jer ove godine imat ću problema sa travom pa sam mislio dali bi ovo moglo da pomogne.
 

viper50

Član
Tu od
21 Tra 2013
Poruka
186
Možda baš i ne...pogledao sam 525rx...cijena kao i u RH
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ćira

Novi član
Tu od
18 Svi 2019
Poruka
9
Za razliku od svih ostalih, Honda ugrađuje u svoje trimere isključivo vlastite 4-takne OHC motore. Poštovano društvo, kakvo je vaše mišljenje o toj vrsti motora u usporedbi sa klasičnim 2-taktnim strojevima. Imaju li kakvih prednosti, osim kaj ne treba mućkati gorivo sa uljem. Vrijedi li čemu ovaj model:
Honda benzinska kosa UMK 435E2 LEET
Radi se o trimeru sa 1kW, odnono 1,34Ks, a namjena bi mu kod mene bila održavanje dvjestotinjak kvadrata trave između vrta i asvaltne ulice. Adekvatan?
I 4-taktni motor koristi mešavinu istu kao i 2-taktni
 

viper50

Član
Tu od
21 Tra 2013
Poruka
186
Bas sam gledao danas malo cijene trimera van HR, Model od HQ 555fxt, 752 eura, tako da se po tim cijenama i sa mogucnosti slanja u HR opce kod nas i ne isplati kupovat, za garanciju mislim da bi trebala vrjedit i kod nas, evo link ako neko bude u buducnosti gledao.. https://www.entreprenadbutiken.com/husqvarna-bruchcutters/husqvarna-555fxt
Da još malo prokomentiram trgovinu... definitivno su jeftiniji znatno više nego u RH računajući i cijenu dostave.Nude jamstvo samo godinu dana,te se u slučaju kvara pod jamstvom uređaj šalje njima o vlastitom trošku,a povratak korisniku plaćaju oni...
 

Ćira

Novi član
Tu od
18 Svi 2019
Poruka
9
Ekspert iz Husqvarne kaže da sve proizvode izgrađuju u SAD i Sweden.Na nekoliko video klipa na youtube na kutijama piše made in prc(people of republika of china). Ko,koga ovde laže?
 

Ante2

Aktivni član
Tu od
12 Tra 2012
Poruka
170
Ma nisam gledao nesto detaljno, vidim da nude mogucnost placanja paypalom tako da je kupac siguran ukoliko bude problema, jedino mi se sumnjivo sto sam naisao na jos 2 slicne trgovine sve isto kao na toj stranici samo drugo ime ducana..
https://www.motorsågsbutiken.com/group-2178148/group-2178982/husqvarna-automower-310-3
 
Posljednje uređivanje:

viper50

Član
Tu od
21 Tra 2013
Poruka
186
Po brzinskom istraživanju, stranica se smatra 100posto sigurnom...server je u Švedskoj,nema prijavljenih prevara. Domena postoji 4 godine..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ante2

Aktivni član
Tu od
12 Tra 2012
Poruka
170
Po brzinskom istraživanju, stranica se smatra 100posto sigurnom...server je u Švedskoj,nema prijavljenih prevara. Domena postoji 4 godine..

Da danas sam malo pogledao kako kazete smatra se 100 sigurnom te nema negativnih iskustava kupaca, evo jos jedan link za one koji traze Stihl trimere, isto dosta jeftinije nego kod nas Stihl FS 460 C-EM aus 2017 Top Zustand Freischneider Motorsense 2034 | eBay

Tek sad vidim da je na datom Linku koristeni trimmer.. Evo ispravak - STIHL FS 460 C-EM | Donegan's Garden & Leisure
2# Decespugliatore Stihl FS 460 C-EM
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,965
Gledao sam za kupiti trimer Husqvarna 535 rj,zanima me koji bi stihlov trimer bio sličan po karakteristikama
Da li bi bilo bolje uzet Huqvarna ili Stihl i zašto?
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
549
Sto kazete na ovaj trimer sad je 100kn jeftini treba mi za odrzavati dva kanala po 15m duzine i 3 visine i za očistit krompirište,znam da je stihl ili husky super al nekako mi puno love za nesto pametno.
 

viper50

Član
Tu od
21 Tra 2013
Poruka
186
Na drugom forumu većina ga baš ne hvali
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,533
Takav imam ja, ustvari ne baš takav ali sad je takav. Ovako je to išlo predprošle godine sam ga kupio u pevecu bio je nekih 800 kuna na akciji ( sa motorom bc 42). Nije izdržao niti dvije sezone i to jako malo korištenja. Zaribao je, odnešen u servis i promijenili su motor i stavili ovaj BC 52. Valjda će izdržati više nego prijašnji motor.

Nema su tu što hvaliti, dok ide ide!
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
549

Najnoviji postovi

Na vrh