• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,573
Koje ulje mi preporučujute razradio sam ga sa husqwarna LS+ neznam da ostanem na tom ulju ili bi bolje bilo XP?
LS+ je sasvim OK ulje. Moj ga troši u 2% mješavini već 13 let i nema gareži na klipu.
XP je oko 150kn/lit. Sigurno je bolje, ali meni je preskupo.
 

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
135
Plaćen 4702kn, za gotovinu.535 RXT
Odličan stroj po snazi a i udobnost u radu. Koje ulje mi preporučujute razradio sam ga sa husqwarna LS+ neznam da ostanem na tom ulju ili bi bolje bilo XP?
Imas na petrolu dobra ulja a cijenom prihvatljiva , Top 2t- polusintetika i Sint 2t -sintetika ,a "best buy" je Divinol zweitaktol ff - imas u pevecu -cca 44kn 1l - JASO FD
 

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
135
Imam trimer s tim motorom (kawasaki tj45e) i u 6 godina niti najmanji problem - odličan!
Koliko vidim ovaj leđni je dosta težak -preko 12 kg
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,967
Imaš huskya 545 rxt,1,5 kg lakši i duplo skuplji
Ili malo slabiji model 535 rxt sa 6,7 kg i oko 1000 kn skuplji
To je ono o čemu sam prije pisao,1 kg nije puno,ali na duge staze se osijeti,a kinezi su još teži
 

Matas

Novi član
Tu od
27 Tra 2020
Poruka
4
Uzeo sam 535RXT kad je bio na akciji, plus skinuo sam PDV, pa me ispao 3,5kilokuna. oduševljen, razina vibracija na ručkama minimalna, odlična orma za nošenje, i paše i visokim ljudima 190cm+. 1+1 godina garancije.
treba samo ukebat akciju, jer je trenutno preskup. Mislim da akcija ide direktno od Husqvarne, tako da svi prodavači obično spuste cijenu.
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Imam 545 i kupio sam oba ulja kad sam kupovao trimer. Zasad radim s punom sintetikom XP.
Dok potrošim XP vjerojatno ću ići na LS+. Rečeno mi je od strane servisa da trimeri ne rade većinom punim gasom i da je LS+ sasvim ok.

Mislim da mješavina s XP uljem ima manje pepela i može nešto duže trajati, sigurno je i bolje ulje.

Kupio sam 545 zbog velike površine koju sam namjeravao kositi, i zato sam uzeo bolje ulje Šikaru i površinu koju sam kosio poravnao sam bulldozerom i pretvorio u oranicu. Trenutno bi mi i 525 bila sasvim dovoljna.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
967
U kupovini sam trimera.
Dvoumim se izmedju stihl fs 120 ili husqvarna 323r.
Imam dosta za kositi
Za sada imam husqvarna 553...
Ali mi treba neki malo manji srednji
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Imao sam prilike raditi sa FS 120 za neku srednju travu idealan trimer nije pretezak sve pohvale, vrlo vjerovatno nije ni husqvarna losa, koja je razlika u cijeni?
 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
ja imam 323r2 vec devet godina. evo i danas radi kao prvog dana. jako sam zadovoljan s njim. jesenas bio prvi put u servisu, zbog ciscenja. inace lagana, nema puno vibracija na ruckama.
 

Najnoviji postovi

Na vrh