• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Eh,na šta paziti,na sve treba paziti
Može biti super stroj i uštediš love,a možeš nakon šta ga kupiš kroz par tjedana opet ići tražiti novi
Garancija koju daje može nešto značit,a i ne mora,može ti reć nakon što se nešto pokvari,da si ti uzrokovao kvar ili da si nešto mijenjao i onda možeš garanciju objesit mačku o rep
Ako kupuješ polovni trimer od susjeda ili nekog poznatog,ajde,ajde,ali od nekog nepoznatog bez dobrog mehaničara da ga provjeri,kupuješ mačka u vreći,može biti sve 5,a i ne mora biti
Može biti da je stroj zabunom dobio čisti benzin umjesto miksa i šta onda
 

Vilim6797

Novi član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
14
Pa je u pravu ste 100%..ali ono gledam čovjek ima more trimera i motorki na prodaju skoro sve stihl i kaže bavi se popravcima i prodajom... Sad koliko je za vjerovati ne bi rekao da je neki muljator.
Pa ako je dobio čisti benzin valjda će pokazati kad ga budem gledao ili neće?
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Ako je dobio čisti,nema mu spasa,ali ako je neko dolio na recim 1/2 rezervara,šteta je učinjena,a teško da ćeš primjetit,mada čisto sumnjam da je neko dopunjavao rezervar,ali nikad neznaš
Gle ako se čovjek bavi popravcima i prodajom,možda si u malo boljoj poziciji,mada se moraš zapitat zašto je netko takav trimer ostavio kod njega,meni to izgleda kao da je neka firma ostavila trimer kod njega na popravku i on rekao da se to neisplati popravljat i uvalio im novi,a ovaj poravio i sad ga prodajeali niakd neznaš koliko je taj trimer prije radio
Nemoj me krivo shvatit možda je taj trimer best buy,ali samo ti želim ukazati na mogućnosti koje imaš,odluka je na kraju ipak tvoja
 
Tu od
28 Stu 2019
Poruka
74
Facebookov Marketplace: Stihl fs350 top tvornicko stanje – Edgers – Vinkovci sta mislite o kupnji polovnog trimera fs 350 cijena mu je 3200 3500 sa advance plus naramenicama i čovjek mi daje jamstvo 6 mjeseci trimer je uvoz iz francuske?
Na sta pripaziti prilikom kupovine polovnog stroja?
S obzirom da na profilu ima samo jednu fotku i sve oglasnike, ja bi pazio da nije taj trimer "pao sa kamiona" pa da ti netko ne pokuca na vrata prvi put kad ga odneses u servis
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
To je oko 500e ako sam dobro konvertovao kune...dodas jos 100 e i kupis nov sa garancijom dvije godine!Ja sma primijetio da sva ili vecina te vrste robe iz inostranstva dolazi od komunalnih preduzeca,to jest kad se upali radi citav dan,i kod njih se to mijenja djuture poslije nekog vremena....N3 znaju nasi ljudi skinuti naljepnicu firme prije prodaje 😃 ili neznaju sta znaci
 

Vilim6797

Novi član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
14
S obzirom da na profilu ima samo jednu fotku i sve oglasnike, ja bi pazio da nije taj trimer "pao sa kamiona" pa da ti netko ne pokuca na vrata prvi put kad ga odneses u servis
Ali kako se ne boje prodavati to i da je pao s kamiona što znam da ima toga a i da je ima privatnih majstora ako je trimer ispravan i sve
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Koje je godiste??Pise na sipki!!Jesma dobro konvertovao kunw u eure u postu iznad??Ako jesam bez obzira na sve,to je preskupo za polovan uredjaj!Doplatis,pa taman pozajmis,i kupis nov 350 sa dvije godine garancije!!
 

Vilim6797

Novi član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
14
Koje je godiste??Pise na sipki!!Jesma dobro konvertovao kunw u eure u postu iznad??Ako jesam bez obzira na sve,to je preskupo za polovan uredjaj!Doplatis,pa taman pozajmis,i kupis nov 350 sa dvije godine garancije!!
Idem ga vcrs vidjet i isprobati pa ću vam sve reći.. Je dobro ste izračunali samo što koliko vidim kod nas nema 350 za kupiti a noviji su dosta još skuplji a opet koliko čitam ovo je isproban stroj
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Ako imas semu da ti neko prebaci iz Bosne,1250km,oko 625 eura 350-tka 😉i jos ako uspijes povrat poreza nekako uganjatiizadjenoko 550e
 

damir82

Član
Tu od
23 Srp 2016
Poruka
67
Pozdrav svima,molim vas trebam pomoć u svezi naramenica za trimer,kod kupnje jeftinijeg trimera,naramenice koje sam dobio sa njim su katastrofa,neudobne,teško podesive,zbog toga vas molim za savjet, koje naramenice da kupim Husqvarna ili Stihl ili nešto treće?
Hvala na pomoći!
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Ja sam dobio sa Husqvarnom 535 rxt naramenice Balance x, i stvarno mogu reci da je preporod od kineskih naramenica.
Iako vidim sad da je cijena oko 600kn
Pogledaj ovdje ima i jeftinijih modela.
 

damir82

Član
Tu od
23 Srp 2016
Poruka
67
Dali se naramenice kupuju po veličini dali ima nekih raspon veličina, tipa XL,L,stvarno ne znam što kupit,ove jeftine me uništiše, nikako ih uštimat
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Ja koristim stihl-ove advance plus i odlične su mi, udobne, lako prilagodljive, lagane i čvrste. Probao sam i husqvarnine, ali su mi od stihl-a bolje, odnosno udobnije. Da univerzalna je veličina, zato imaš par "napinjača", sa kojima si podesiš kako ti paše.
1590336324072.png
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Koje si Husqvarnine probal, odnosno s kojima uspoređuješ?
Balance X imaju i remen oko pojasa, te kvačicu za brzo odbacivanje trimera ako se zapali.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Neznam točno kako se model zove, ali naramenice su došle sa husqvarnom 535
 

Najnoviji postovi

Na vrh