• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Nemus, kupi ono za što imaš novce, a to je fs 235, to je neki novi trimer na tržištu. Preporučio bi ti 131, ali je malo skuplji, ima ga moj susjed i već godinama ga služi bez ikakvog problema, s tim da se bavi eko proizvodnjom svega i svačega i stvarno puno kosi sa njim. Čak sam i imao prilike vidjeti neke komunalne radnike kako koriste fs 131. Što se cijene tiče, većina trgovaca daje popust na gotovinu od 10%, tako da bi te ispalo malo više od 4t kuna.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
...
Zamijenjen je dihtung između cilindra i kartera te rasplinjač...ukupno 580kn!!!
Za te novce sam mogel kupiti nekog Kineza...
Eto da vidite kaj je zamijenjeno: 20200911_173044.jpg
 

DADO78

Član
Tu od
25 Tra 2020
Poruka
39
Uuhhh na šta ta svijećica liči? Jel to orginal tvornička?? Jesi li servisirao u ovlaštenom servisu ili privatno pa su te samo dijelovi izašli navedeni iznos?

Mislim da bi te novi kinez služio duže od tog trimera...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
To je cijena dijelova i rada u ovlaštenom servisu. Ne znam nikoga tko bi to popravil u fušu u mojem kraju (svi koje znam u fušu rade samo Stihl).
Svječica je originalna, stara 13g, koliko i sam stroj. Elektroda ima bridove, zračnost nije problem namjestiti (nije ni znatno povećana), keramika je ispravna... Da ju nisu mijenjali, nebi ni ja.

Si siguran da bi Kinez trajal toliko?
 

DADO78

Član
Tu od
25 Tra 2020
Poruka
39
Koliko vidim svi u mome mjestu kupuju te kineske pa nakon par košnji kukaju kako im otišle membrane curi na sve strane i tucet problema pa ovaj tvoj se stvarno pokazao solidan, nadam se da će moj 535 rxt isto toliko izgurati.
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Pozdrav ekipa. Husqvarnina glava za trimer nakon pola godine rada mi polako odbija poslusnost. Uglavnom radi se o klasicnoj poluautomatskoj plavo crnoj glavi i ona mi u radu ispusta previse niti i noz na stitniku mi je posjece. To mi se nije do sada nikada desilo, uvijek sam lagano lupio u pod da mi izbaci novu nit. Međutim sada to vise ne fukcionira uopce i cim trimer zavrti glavu nit ide sama van. Ima mozda jos netko tko se susreo s ovime problemom ? 😁
 

nesa07

Član
Tu od
6 Lip 2012
Poruka
67
ZJ@
Koliko otprilike si sa H335RX kosio godišnje u proseku?
Joza36@
Meni se dešavalo isto, tj. da trimi nit izlazi više nego što treba, odneo sam do servisa i poštelovali su je i više nikada nije bilo tih problema.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Teško je reći...ali košeno je 1000+ m2 jedno 4...5x godišnje.
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Problem je kaj na toj glavi nemozes skinut poklopac i doc do opruge, inace bi ju ja pokusal vec postelat malo 😁
 

DADO78

Član
Tu od
25 Tra 2020
Poruka
39
ovo je T45X model ima ležaj u gljivi al vam je isto i sa modelom koji ima plastičnu gljivu bez ležaja. Skida se.
 

Prilozi

  • 16005997322792058546577.jpg
    16005997322792058546577.jpg
    13.1 KB · Pregleda: 7

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Da, moja je bez lezaja i pokusao sam skinut ali nikako. Samo se vrti u prazno nikako da do te opruge dođem
 
Na vrh