• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,268
Za taj trimer je glava T35(X) i flaks od 2,4mm max.
Odrežeš komad flaksa i na sredini ga previješ na pol te dvostruko namotaš.
 

Ninz

Novi član
Tu od
1 Lip 2021
Poruka
10
Za taj trimer je glava T35(X) i flaks od 2,4mm max.
Odrežeš komad flaksa i na sredini ga previješ na pol te dvostruko namotaš.
E to mi se sviđa jer Stihl-ovke ove nove imaju onaj sistem na navijanje :f
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ima li tko iskistva... Znaci imam stari stihl fs 36, klip i cilindar pasu od mtd 790... Ako kupim one kineske motore, kaj se stavljaju zamjena za mtd, da li bi pasalo...hvala
Ja ti imam dvije FS36, jedna funkcionalna potpuno sa novim klipom i cilindrom, druga za dijelove, drage volje sve prodam jeftino...
 

Toma49ka

Član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
81
Ja ti imam dvije FS36, jedna funkcionalna potpuno sa novim klipom i cilindrom, druga za dijelove, drage volje sve prodam jeftino...
Koliko cijenite? Makar sam nasao klip i cilindar
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Drugari koliko se kod vas u HR krecu cijene Stihl Autocut 46-2 glava za silk i uprtaca Stihl Advance ??Igrom slucaja sam zbavio par komada glava i jedne uprtace,pa ako nekom treba,i ima nekoga ko putuje za BiH cesto,dacu ispod trzisne cijene😀Stiglo iz Germanyje

Jedna radna!Braca u akciji!!
 

Prilozi

  • IMG_20210528_200437.jpg
    IMG_20210528_200437.jpg
    73 KB · Pregleda: 27

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Koliko cijenite? Makar sam nasao klip i cilindar
700 kuna obje, samo za klip i cilindar sam dao 500 kn prije godinu dana, našao zadnji set, original Stihl....
 
Posljednje uređivanje:

Ninz

Novi član
Tu od
1 Lip 2021
Poruka
10
Sad tu gledam nešto i nabasao sam na ovaj stroj.. jel tko mozda ima ovo cudo, cijena je smiješna pa ne znam radi li to uopće :)

KIYOSHI JAPAN BENZINSKI TRIMER 4,2 KS 62CC​


 

Ninz

Novi član
Tu od
1 Lip 2021
Poruka
10
Koliko imaš za kositi?
a imam 3 posjeda na svakom se zadržim po 5-6 sati (ne znam kolko je to kvadrata, al do sad sam to rješavao sa stihl fs38 dok se nije razletila :X )
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
915
Moj trimer je u potpunosti slican ovome fizicki su isti, samo sto se moj zove Emix... Moje iskustvo sa njim je odlicno imam ga vec 6 godina i ne stedim ga...
 

Ninz

Novi član
Tu od
1 Lip 2021
Poruka
10
pa mislim si za ovu cijenu da zdrži 3 sezone super, još ak ide bar 2.4 flax u nutra.. :)
 

lovro98

Aktivni član
Tu od
2 Sij 2021
Poruka
124
Imam sad fs 56 i isto sam prezadovoljan, vec cetri ljeta nikakvih problema samo kosi ali bi uzel fs 120 jer mi treba na drugom mjestu. Po cjeni vidim da je par sto kuna skuplja a dosta jaca...
Treba mi za hektar trave da pokosim godisnje 2-3 puta i tu i tam ak skrcim kakvu sikaru malo...
 

idjurcevic

Novi član
Tu od
24 Svi 2021
Poruka
2
Pozdrav, jel ima ko Stihl fs 120? Da mi napise malo kakva je... hvala
Ovog proljeća kupio FS120. Nakon 55 tice i kineskog po 500 kn, ovo je ozbilja stroj. Za ono što sam kosio 2 sata sada bez napora završim za sat vremena bez zamjene flaksa i nadopune goriva. Za kosine, bolja je varijanta sa jednom ručkom, za livadu biciklistička. Preporučam flaks 2.4 za sve trave i korove. Ja kupujem najjeftiniji i prije ga stavim u vodu. Nema potrebe za skupim, jednako se troše.
Ne znam, ali možda sam nekome pomogao.
Dakle FS120, PREPORUKA
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,584
Gdije nabaviti glavu za flaks od alpine star 45 znaci muško M8 x125 lijevi navoj ali da je profesionalna ovu što sam kupio treba mi pola sata da ju namotam....dobro možda je i flaks loš (pre žilav) jer dam naucen na orginal Husqvarninu glavu koju lako rastaviš i namitas flaks u 2-3 minuta....
Lp.
 
Na vrh