• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
793
Gdije nabaviti glavu za flaks od alpine star 45 znaci muško M8 x125 lijevi navoj ali da je profesionalna ovu što sam kupio treba mi pola sata da ju namotam....
Poz. Pa mislim da ce biti svaka univerzalna glava bolja.. I sve imaju reducire za navoje, da ti sigurno pase na sve tipove kosilic.
 

idjurcevic

Novi član
Tu od
24 Svi 2021
Poruka
2
Ma malo se opusti i manje puca. Lakše se namata. Ne čije se prilikom košnje. Ne mora se to. Nije obavezno. Niti ja to ne činim ako nemam vremena čekati, ali primjetio sam da ima razloga.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,584
Poz. Pa mislim da ce biti svaka univerzalna glava bolja.. I sve imaju reducire za navoje, da ti sigurno pase na sve tipove kosilic.
Ma imam jednu univerzalni ali stane malo flaksa pa ga brzo potroši i pošto je ovaj trimer leđni moras ga svaki put skidati sa leđa...
Htio sam neki profesionalni da stane min 4-5 metara flaksa da možes odraditi min 3/4 rezervara
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,268
Uglavnom imaš 2 vrste navoja: ili Stihlov ”divlji” (fini) ili normalni lijevi M10 i M12.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,584
M8*1.25 lijevi muški....
Uzeo neku u AM grupi u Vodnjanu za 109 kn profi nije imao skuplji....ah....sridnja žalost
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,268
Kakva je to kosilica s tak sitnim promjerom osovine?
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,635
Jedan od trimer mi je fs 120, ima nekih 10-11 godina, stroj ne da se naradio neg neki malcer nij pokosio kao 120, pukla jedanput cjev,rucke isto te se srunio puzni prjenos,al sta se tice motora nikad nista. Godisnje u prosjeku potrosi preko 200 l mjesavine. Stvarno je stroj 330% iskoristen
 

dafija89

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
41
Pozdrav;
Molim pomoc oko zamjene špage startera za Stihl FS38.
Koja je debljina špage u mm?
Hvala.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Trebam dobru raketu za košnju, vidim po recenzijama Stihl FS 120 kao favorit? Imam malu flaxu FS 50 za oko drveća itd..., a trebam nešto ozbiljnije, pa razmiljam da prodam kawasaki Tj45 i nekog kineza Matrix i da obnovim flotu. Kawasaki i kinez su spori teški i nezgrapni... Da li je FS120 ok ili ima nešto bolje? kvadrature bi bile od 500 do 3000 m2 plus možda nož iako to radije nebi jer imam samohodni malčer
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ja bi ipak antivibracijske ručke... ova husq ima koliko vidim? Husq je jača, brža i povoljnija u odnosu na Stihl modele? Koji stihl je u idućem rangu sa AV ručkama po tom pitanju provjeren duže vrijeme i da je OK?

Kod mene dolazi u obzir i Stihl i Husqvarna makar sam Stihl fan, no probao bi Šveđanina, ima bratić leđnu i ako ju on nije rastrgao obzirom kako s njom radi, onda je stvarno dobra...
 

Najnoviji postovi

Na vrh