• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,342
Da li ima tko iskustva sa Oleo Mac BCF 530 BP? Treba mi neki jači trimer i godinama sam već sa Oleo mac trimerom zadovoljan, nije da mi je presudna marka ali mora imati nešto snage da mogu kupinje i trnje rješavati. Uz OM imam i kineza ali to je tak, dok radi dobro je ali nikad ne znaš kad će otpasti nešto sa njega.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,039
Ajmo ekipa sad malo ozbiljno.

545 ili 555 rxt?

Koja je razlika osim u motoru?
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Lik kosi 5e rezervar s tvojim svime ili 10e rezervar sa svojim svime...
To bi bilo ok ako troši kao moj fajter, litru dok upali, sa ovim trimerom, a tu je i OM bivši, sa rezervarom kosim sat vremena sa flaksom, znači full opterećenje i full gas 80% vremena, bez 30 eur po rezervaru ga ne vadim iz gepeka.
Da li ima tko iskustva sa Oleo Mac BCF 530 BP? Treba mi neki jači trimer i godinama sam već sa Oleo mac trimerom zadovoljan, nije da mi je presudna marka ali mora imati nešto snage da mogu kupinje i trnje rješavati. Uz OM imam i kineza ali to je tak, dok radi dobro je ali nikad ne znaš kad će otpasti nešto sa njega.
Sa baš tim nemam iskustva, imao sam do pred 3 tjedna OM BC 550 MASTER, isto je 3,3 ks, trimer je zvijer, imao sam ga 4 godine i jedino na njemu sam mjenjao 2 puta amortizere, zračni filter i auspuh (što je moja greška) Uglavnom je kosio sa flaksom ili sa Malčer nožem odnosno krčio trnje. Prodao ga samo i isključivo iz razloga što nije Husqvarna.

P.S. i onda ja sebe uvjeravam kak nisam fanatik :sneaky:
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Ja kažem za sebe, ne znam inače pošto se radi jer se time ne bavim, imam jednu kolegicu kojoj odradim košnju i to je to, imam i svog previše a inače se bavim šumom pa ne stignem ništa drugo.
 

Rade79

Član
Tu od
18 Kol 2023
Poruka
78
Samo koleginici stigneš. Pošto imaš puno svoga kad te bude sledeći put zvala zovi nekog od nas da te odmijenimo 😀
 

Rade79

Član
Tu od
18 Kol 2023
Poruka
78
Bogami, uzeće mu ga stihl na proučavanje, da vide eksperti u čemu je caka 😀
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
…Istina nema ko, puškom da ga ćeraš neće
Čekaj, ti si Crnogorac? I onda se čudiš da nitko neće…

Znaš onaj vic
Šetaju unuk i djed i mali nađe žličicu za kavu, pa će:
- đede, šta je to?
A djed će:
- unuče, baći to…to ti je sjeme od lopate…
 

Rade79

Član
Tu od
18 Kol 2023
Poruka
78
Znam, dobar je. Ada i ja sam ti takav radnik 😀

Sad gledao da naručim nit za trimer kad vidim četvrtasta i kvadratna Stihl. Nije mi jasno zar kvadrat nema četiri strane.
 

Najnoviji postovi

Na vrh