• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TUBER 40 vs YTO 454

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
:madmana: Šta kupiti :madmana:

Ovako trebam isključivo traktor za voćarstvo da donekle je uži max 1650cm (što uži to bolji),donekle zatvorenu kabinu,cijena 100000 kn.
Sve karakteristike Tubera dosta znamo ali jako malo o YTO.
Da naglasim što imaju zajedničko je puno kineskih djelova,osim Tuberova motora,ali brine me manja podizna moć 580 kg (može li nositi atomizer 440lit)
Forumaši molim za pomoč,jer ovo bi moglo zanimati mnoge manje voćare.
Hvala.






YTO 454





Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
šogor radi u erdutskim vinogradima i imaju yto,rekao mi je sve najgore za traktor,stalni kvarovi,čekanje na dijelove mjesecima.............
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
šogor radi u erdutskim vinogradima i imaju yto,rekao mi je sve najgore za traktor,stalni kvarovi,čekanje na dijelove mjesecima.............

Danas sam uputio upit Labinprogresu o nekim podacima što se tiće voćarstva pa kada dobijem odgovor prosljedim.
Kolega zvonis01 hvala za ovaj info puno mi koristi.
Još jedan info YTO kupio tvornicu (mislim mjenjača) MECKORMIK u Francuskoj.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Na srpskom forumu
http://poljoinfo.com/forum.php
imaš temu o Ytou. Čini mi se da sam pročital da se model 454 sklapa u Srbiji.
Nemam iskustva niti s jednim, ali mi se čini, iaoko volim hrvatske proizvode, da Yto ima prednosti (osim u transportu). Problem dijelova vjerojatno bu riješen kad sklapanje u Srbiji proradi punim kapacitetom.
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Na srpskom forumu
http://poljoinfo.com/forum.php
imaš temu o Ytou. Čini mi se da sam pročital da se model 454 sklapa u Srbiji.
Nemam iskustva niti s jednim, ali mi se čini, iaoko volim hrvatske proizvode, da Yto ima prednosti (osim u transportu). Problem dijelova vjerojatno bu riješen kad sklapanje u Srbiji proradi punim kapacitetom.

Pročitao 2 puta ali ništa o 454 samo da je završna obrada katastrofa vlasnika nigdje na vidiku,znam da se sklapaju tamo oko 1000 kom godišnje i proizvode neke djelove u Srbiji za nj ali kod Nas dolaze iz kine Njihovi imaju bjelu kabinu Naši crvenu:?::?::?::?::?::?:
 
V

vedo

Guest
Ja ti preporučujem da odmah kupiš Tubera,jer je dosta ljepši i čini mi se malo bolje napravljen od YTO-a :)
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Ja ti preporučujem da odmah kupiš Tubera,jer je dosta ljepši i čini mi se malo bolje napravljen od YTO-a :)

nemoj te me loše shvatiti ali traktor se NE kupuje jer je ljepši!!!!!!


PS: vidio sam jedan Eurowolf od 45ks rabljeni 2 godine a mislim po slikama da je jako slican sa YTO... nemoj to kupovati.....
pogledni i ove LS traktore vidio sam u Gudovcu imaju jedan od 50ks nesto slican tuberu ali ima motor 4 cilindra i mijenjac 16-16...

a sto se tice Tuber.... žalosno je sto ga nisu malo bolje slozili loša je ergonomija i preglednost u kabini nisam bio ima ljudi koi ga imaju pa vidi s njima
bitno je da se ne kvari.... a koliko čuje još se ne kvari iako prolazak sajle ručne kočnice ispod traktora (zadnjeg difrencijala) bilo bi komično da nije zalosno da ne govorim gdije je predviđeno staviti reg. pločice.... itd...
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Znam za LS u 43 156000 kn odličan traktor limit 100000kn
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
i ja stalno :madmana: razmišljajući što da si kupim za vočnjak
ajmo reći da imam 100 000kn,i
i sad mi je u igri tafe42 novi, neki kinez ili tuber
ili polovni ferac, tomo 30ks, ili možda agt 35 ili tako nešto
kabina bi bila jako dobra stvar, ja je nemam, ali oni koji je imaju kažu da im gadno smeta( a meni smeta kad me atomizer okupa)

što kupit??
dati 85-100000kn za novi koji može biti KRŠ,
ili dati max35-40000kn za traktor koji može biti i dobar , a ako i nije za cca 20 000kn ja mislim da se može i TV i ferac pozlatiti, dakle za max 50 000kn traktor mora biti bolji nego novi

a uostalom ja ne patim od toga da mora biti novo
najmlađi sam od četiri braće , pa sam uvjek nosio staro:mrgreen:( i što mi fali)
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
579
kakva je Prima 40ks u usporedni sa tuberom? Motor je isti koliko znam? Znam samo da je prima sporija u transportu, ali kakve su radne karakteristike?
 

JAROMIR

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
98
nemogu ti baš ništa reći o Primi, no o Tuberu mogu reći da sam zadovoljan, a isto tako imaš sve o tuberu na temi Tuber-labinprogres, tamo su i moja mišljenja. Pozdrav.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Prima 40 i Tuber 40 imaju samo isti motor
od 3 cilindra 35 ks na zamašnjaku,
a ostalo su dva različita traktora.
Prima je stari Vinković serije 800 i ništa drugo,
a Tuber je po meni EUROWOLF sa Labordini motorom...
 
Na vrh