• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TURIZAM

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
malo o ovoj grani goposdarstva...seoski turizam,,,more..... a moj projekat nosi naziv ADRENALINSKI AGRO TURIZAM (seoski turizam),,, :mrgreen: od domaće klope, kolača, pečenja rakije, pekmeza, narodnih nošnji, štikanja, vezenja,,,pa do OFFROAD vožnje ATV ili QUAD vozila, PAINTBALL-a, vožnje biciklima, čamcima po UNI........ PATRIK :D
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Pa do hodanja po nagaznim minama :twisted: salim se,dabi to sve ostvario,treba prvo procitat podeblju knjigu zahtjeva od drzave,pa mnogo novaca,pa tek onda da ostvaris cilj...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
a nekad i nekako se mora krenuti...svaki početak je težak. bio sam kod mene u županiji i objeručke su me prihvatili...kažu da će mi dati bespovratnu potporu,,(to ćemo još vidjeti)..natječa je na nivou županije i dodjeljuje se od 50.000-200.000kn bespovratnih sredstava...i tako 3 godine za redom...meni je ovo dovoljan razlog za početak...zar ne :?: :scratch
a na koju to konkretno hrpu papira misliš....
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
E sad je već lakše, trebala je ta tema inače bi Bobo bio ko moja stora nona.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
malo reda i discipline nije nikome naškodilo,,pa neće niti nama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sutra se ide po poslovni plan pa ćemo vidjeti što će od turizma biti :mrgreen: :mrgreen: :scratch :D
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Kod mene turisti već odavno dolaze, ali samo da prespavaju i da poslije idu na more.
Ja bi htio da se zadrže kod mene malo više pa sad nešto smišljam, možda i krene. :D :D
Znači fuži, njoki, balon, stara kovačnica.......
Joj ideja ko u priči...

To bih i ja roko trebao ići pitati u općinu ili županiju, možda dadu šta para, zlo im nebude.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ništa ne košta pitati...samo im moraš dobru priču složiti....ja sam definitivno prvi na županiji što se tiče rentanja ATV i QUAD vozila...a uz to i paintball i ostale priče....mora proći...samo naprijed :mrgreen:
 
V

Vujo

Guest
samo naprijed Roko treba u takvim stvarima biti uporan ,kad sve središ čemo navratit!!!
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Prije ćemo navratit u konobu, da se neide gladan na plantažu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
pravi se dobar podrum...onako taman da se šunkice malo zazelene od plijesni...i malo damaće rakijice, vina...sira ufff
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Uh već mi sline idu.
Šta imaš vinograd da imaš rakiju i vino.
Meni je ove godine rakija bila najjača dosada 75 gradi.
Nisam je razrijedio,nego sam je pustio takvu jaku.
Joj, kad je žljukneš,al ga lijepo zagrije.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
hoćeš reći 75% alkohola.....rakija od 25gradi je jebe.a za piti,,hlapi u ustima dok je popiješ....reže.....ja pravim od 19-20gradi i ode kao luda...
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Točno točno 75% alkohola, mi kažemo gradi.
Razrijedimo i mi neki dio za medenjaču i ljekovite rakije, ali ne previše, da nebude slaba, barem 45 da ostane.
Rakija treba da se ugrije od želuca pa do grla, to je ona prava.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
tako da..kad je drmneš da ti klizne pravo do želučića i da te lagano grije..a ne da pali i žari po ustima a da do trbuha ne dođe niti kap... :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: vidi ti alkosa.... :mrgreen: :mrgreen:
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Bitno je da petak i subota dođe jeftinije. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
bome da...samo kad rakan krene, zna gadno završiti.. :) :) :) bar ja glavu gubim kad pijem rakiju...ne pijem sa glavom već sa guzi..m
 

Najnoviji postovi

Na vrh