• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TURIZAM

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
danas pala prva vožnja sa čamcem po rijeci Uni...zarada :shock: :shock: jako dobra... idući tjedan-subota- također vožnja, bome lijepo to krenulo......ekipa zjevala kao ptići,,,ajme kako je tu vama lijepo,,,,
..da se pohvalim malo,,,dobio sam od jednog rođaka 1 ral zemlje,,,e sad nije obična zemlja nego trećina OTOKA na rijeci UNI....nešto strašno....ovog ljeta krčenje i pravi se kamp sa svim mogućim sadržajima..... :mrgreen:
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Bravo bravo, otočić mali si dobil,a?
Neka neka, samo neka ide dobro.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
otok ima površinu od nekih 7-8rali a od toga je 3-4 rali u privatnom vlasništvu, a ostalo je gradsko....jako je zaraslo ali smazat ću ja to za mjesec-dva sa ekipom....
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
e jel bi htio doč s tom opremom u moj kraj ako bi ikad to organizirali? ;)
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
sjeno ce ti istrunuti,mi smo postavili one bale u najlonu i trunu:(inace imamo dosta prirodnih zaklona i dosta smo koristili palete...neznam gdje si tocno,imamo 12 markera,mogli bi neki war nabacit:)mi imamo teren u strušcu blizu popovače,teren je šuma od 16000m2,kad nas igra 12 igramo na pola terena,a da nas bude 20-ak+ bilo bi super:)
sto se turizma tice,negdje sma cuo,citao,vise se ni ne sjecam da ljudi dolaze na seosko imanje radit,znaci ti peces rakiju,beres grozde,kuruzu i turisti ti pomazu,dio su te manifestacije i pritom dobro plate:)nebi bilo lose nesto tako izvesti...svakako drzim fige u daljnjem napredovanju!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
marko hurlimann xa86 kaže:
e jel bi htio doč s tom opremom u moj kraj ako bi ikad to organizirali? ;)
zašto ne...samo javi..imam trenutno opremu za 10 ljudi ali išao bih na 30-40...

sijeno stoj od 6mjeseca i smo je potamnilo..pravim drvene prepreke i imam na gornjem dijelu otoka površinu od cca 3 rali i to je živa šuma, tebam je malo srediti ali to čekam frenda iz Zg da snimi stanje i da mi da koji savjet...
kod mene ima terena da ti pamet stane, čut ćemo se još.OK?!! pozdrav
turisti..to i ja imam u planu...pravim drvenu kuću sa 5 soba i 12 ležajeva...ma bit će super, samo da krene :mrgreen: :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Pa ako če se ikad šta takvoga organizirat u mome kraju preporučit ču te.. ;)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
cijena jednog paketa (puška-marker, kaciga, kombinezon, spremnik CO2,štitnik za vrat, zaštitni prsluk) se kreće od 140-220kuna tj. od 150-500 kuglica po paketu...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Pa zasto je takva razlika u cijenama nemas jednu cijenu i gotovo??
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
jer 150 kuglica i 500 kuglica nije isto vrijeme igranja i korištenja markera...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
hvala još jednom,a sad gibaj ne temu MAJICE da se dogovorimo :mrgreen: :mrgreen:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
mi imamo 80 kn je start sa 100 kuglica,daljnjih 100 kuglica je 25kn,isto tako imamo mogucnost samo rente opreme,a kuglice si mogu sami donosit:)inace za ubit dan je igra super,ako se doda rostiljada i dobro drustvo...nema greske:)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ja za ekipu od 10 ljudi pravim roštiljadu i 1 gajbura pijače.... uglavnom pucam sa ekipom sa carine...dečki se ubiše...a imam i policiju u najavi, uff al ćemo ih peglati :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh