• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TX75

TX75

Aktivni član
Pridružen(a)
5 Srp 2007
Poruka
1,240
Tx75

pozdrav svim članovima i gostima na forumu

Posljednje uređivanje:
K

krx pozega

Guest
Tx molim te sliku Welgerovog sjetvospremača...kad već nudiš

TX75

Aktivni član
Pridružen(a)
5 Srp 2007
Poruka
1,240
ajde ako baš oćeš,zvona,,prikolica je grazioli,

krx,evo slika, boljih nemam,,
i nije Welger,,nego Becker,,...sve je nešta na brzaka pravljeno pa nisam niti obračo pozornost,,

TX75

Aktivni član
Pridružen(a)
5 Srp 2007
Poruka
1,240
zrine892 kaže:
jako lijepo...imas dobre stojeve
hvala,,,

abrikili@ ma bit će slika :D ...još malo strpi se..kada krenem u polje onda ću stavit koju :D

Z

zrine892

Guest
abrkili kaže:
nego... a od jd slika??
neče da mi vidimo kako JD nista ne radi...pa zato ce ga slikati sa strojem i u pogonu...hehe :mrgreen: :mrgreen:

TX75

Aktivni član
Pridružen(a)
5 Srp 2007
Poruka
1,240
zrine892 kaže:
abrkili kaže:
nego... a od jd slika??
neče da mi vidimo kako JD nista ne radi...pa zato ce ga slikati sa strojem i u pogonu...hehe :mrgreen: :mrgreen:
:blackeye ... čak si i pogodio :mrgreen:

K

krx pozega

Guest
Dooobra tanjurača taman za JD....jooooj....traktor ti je uredan pravo ;) 8)

Z

zrine892

Guest
ma nema komentara...jedino mi je ta tanjurača cudna....hmmm...

abrkili

Aktivni član
Pridružen(a)
26 Ožu 2007
Poruka
2,953
Konačno slike.. Dobar JD,ali moraš ga slikati još u radu,a ne ovako,našminkanog... :D

TX75

Aktivni član
Pridružen(a)
5 Srp 2007
Poruka
1,240
a vidi ga sada :twisted: ...čim sunce zasja malo jače...past će mu ta šminka (ako je ima uopće :scratch ) ići će on u polje,,,još malo... :D ;)

TX75

Aktivni član
Pridružen(a)
5 Srp 2007
Poruka
1,240
buban kaže:
ono najvaznije si zaboravio gdje je TX? :oops:
:oops: sutra,, nemam sada ni jednu njegovu sliku ... :blackeye ;)

vedrankc

Aktivni član
Pridružen(a)
10 Kol 2007
Poruka
1,202
Pravi stroj, dal ima vebastor ili grijanje preko ulja? U susjednom selu jedan čovjek ima TX 65 šta taj njemu radi..., s 2 brazde 14" ore u drugoj brzoj, vuče 10t po polju blato leti preko krova kabine. I uvjek mi je žao što smo prodali TX-a 80, njemački dajc DX 80 mu se može sakrit...

TX75

Aktivni član
Pridružen(a)
5 Srp 2007
Poruka
1,240
DF&Torpedo kaže:
Pravi stroj, dal ima vebastor ili grijanje preko ulja? U susjednom selu jedan čovjek ima TX 65 šta taj njemu radi..., s 2 brazde 14" ore u drugoj brzoj, vuče 10t po polju blato leti preko krova kabine. I uvjek mi je žao što smo prodali TX-a 80, njemački dajc DX 80 mu se može sakrit...
ima vebasto grijanje..
da..samo što to ljudi nevjeruju da je to pravi traktor...

buban

Član
Pridružen(a)
11 Lis 2007
Poruka
122
pravi stroj nema sta
jel bilo takvih i sa prednjom vucom?

Z

zrine892

Guest
naravno da je ih bilo sa prednjom vucom..ma to je pila...barem je puno bolji od 577...hehe :) :) jel tako marko?!? haha

Na vrh