• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TX75

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Tx75

pozdrav svim članovima i gostima na forumu
 
Posljednje uređivanje:
K

krx pozega

Guest
Tx molim te sliku Welgerovog sjetvospremača...kad već nudiš
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
zrine892 kaže:
jako lijepo...imas dobre stojeve

hvala,,,

abrikili@ ma bit će slika :D ...još malo strpi se..kada krenem u polje onda ću stavit koju :D
 
Z

zrine892

Guest
abrkili kaže:
nego... a od jd slika??

neče da mi vidimo kako JD nista ne radi...pa zato ce ga slikati sa strojem i u pogonu...hehe :mrgreen: :mrgreen:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
zrine892 kaže:
abrkili kaže:
nego... a od jd slika??

neče da mi vidimo kako JD nista ne radi...pa zato ce ga slikati sa strojem i u pogonu...hehe :mrgreen: :mrgreen:

:blackeye ... čak si i pogodio :mrgreen:
 
K

krx pozega

Guest
Dooobra tanjurača taman za JD....jooooj....traktor ti je uredan pravo ;) 8)
 
Z

zrine892

Guest
ma nema komentara...jedino mi je ta tanjurača cudna....hmmm...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Konačno slike.. Dobar JD,ali moraš ga slikati još u radu,a ne ovako,našminkanog... :D
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
a vidi ga sada :twisted: ...čim sunce zasja malo jače...past će mu ta šminka (ako je ima uopće :scratch ) ići će on u polje,,,još malo... :D ;)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
buban kaže:
ono najvaznije si zaboravio gdje je TX? :oops:

:oops: sutra,, nemam sada ni jednu njegovu sliku ... :blackeye ;)
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Pravi stroj, dal ima vebastor ili grijanje preko ulja? U susjednom selu jedan čovjek ima TX 65 šta taj njemu radi..., s 2 brazde 14" ore u drugoj brzoj, vuče 10t po polju blato leti preko krova kabine. I uvjek mi je žao što smo prodali TX-a 80, njemački dajc DX 80 mu se može sakrit...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
DF&Torpedo kaže:
Pravi stroj, dal ima vebastor ili grijanje preko ulja? U susjednom selu jedan čovjek ima TX 65 šta taj njemu radi..., s 2 brazde 14" ore u drugoj brzoj, vuče 10t po polju blato leti preko krova kabine. I uvjek mi je žao što smo prodali TX-a 80, njemački dajc DX 80 mu se može sakrit...

ima vebasto grijanje..
da..samo što to ljudi nevjeruju da je to pravi traktor...
 
Z

zrine892

Guest
naravno da je ih bilo sa prednjom vucom..ma to je pila...barem je puno bolji od 577...hehe :) :) jel tako marko?!? haha
 
Na vrh